دوشنبه, 31 ارديبهشت 1397

اگر با همسر من چنین می کردند، مادرشان را به عزایشان می نشاندم!

نامه الکترونیک چاپ PDF

خبر بازتاب:

اقدام عجیب پلیس فرودگاه در لخت کردن بانوی محجبه

برخی خانواده های ایرانی در تماس با بازتاب از اقدام عجیب و خارج از شئونات اسلامی و انسانی پلیس فرودگاه امام خمینی گلایه کردند.

به گزارش خبرنگار «بازتاب»، در اقدامی بی سابقه، پلیس زن فرودگاه امام خمینی، یکی از بانوان محجبه و چادری را برای بازرسی در فرودگاه امام خمینی به صورت لخت مادرزاد درآورد.

این در شرایطی است که حتی در بدترین شرایط امنیتی، این گونه بازرسی از شهروندان معمولی صورت نمی گیرد و لخت مادرزاد کردن در بازداشتگاه هایی نظیر گوانتامو به عنوان شکنجه تلقی شده بود.

.                                                 بسم الله الرحمن الرحیم

آنگاه که علی (علیه السلام) خطاب به کوفیان می فرماید: "یا اشباه الرجال و لا رجال" "ای شبه مردانی که مرد نیستید" خطابش با شماست!  ای بی غیرتانی که می بینید و می شنوید که زنانتان را در کشورتان، برهنه و لخت و عور می کنند و باز به بهانه حفظ نظام و برای جلب منفعت دو روزه دنیا در خانه هایتان خزیده و خفه گشته اید و نفستان در نمی آید، علی (ع) با شماست!

ای کسانی که در شبهای قدر دم از علی (ع) می زنید، علی بیزار از شماست !

حضرت آیت الله، حافظ قرآن و نهج البلاغه، عضو خبرگان رهبری، این زن، عروس شما است، گریه او را در این حادثه شنیدید و گذشتید، اما می دانید چه کسانی ممکن است همه روزه مورد این تعرض و اسائه ادب و هتک حرمت واقع شوند؟  آیا آنها صدایشان به کسی می رسد؟ آیا حرمت انسانی در این فاجعه ذبح نمی شود؟

حضرت آیت الله؛ جا دارد همه ما در این مصیبت عظمی بمیریم، آری مصیبت عظمی برهنه کردن زنان عفیفه ما نیست، مصیبت عظمی سکوت مرگبار روحانیت بر این جنایت است، ای خفتگان چرا صدایتان در نمی آید، روحانیت ما سالهاست که مرده و ملت او را تشییع و به خاک سپرده و استخوان هایش نیز پوسیده است.

بخدای کعبه سوگند، اگر به جای او بودم و به همسر من این تعرض شده بود، مادرشان را به عزایشان می نشاندم و خود در راه دفاع از نوامیس مردم شهد شیرین شهادت می نوشیدم.

و کلامی با سایت بازتاب؛ این که نوشته اید "لخت کردن بانوی محجبه" به چه معناست؟ یعنی غیر محجبه ها را مجازند برهنه کنند؟ ما از حرمت انسان سخن می گوییم و چادری و غیر چادری فرقی ندارد، این تعرض محکوم است و اگر صدای مراجع در نیاید، بخدا قسم روزی را می بینم که دختران و عروسان مراجع تقلید را در این کشور برهنه کنند و آن روز دیگر نباید فریاد زنند!

فراموش نکنیم اهل مدینه در هجرت و شهادت حسین (علیه السلام) سکوت کردند، دیری نبایید که یزید سه شبانه روز زنان و دخترانشان را بر لشگرش حلال کرد و در مقابل دیدگانشان به زنان و دخترانشان تجاوز کردند!

حضرات مراجع تقلید؛ دیری نمی پاید، نوبت نوامیس شما هم می رسد! اگر فریاد نکردید، آنچنان بر سرتان فریاد خواهم زد که همه عالم بیدار شوند، نگذارید فریاد مردم بر سرتان هوار شود، بیدار شوید، ذلت بس است!

مهدی خزعلی

1391/5/11

 

افزودن نظر


Joomlart