دوشنبه, 31 ارديبهشت 1397

احضار به دادگاه انقلاب برای سه پرونده دیگر!

نامه الکترونیک چاپ PDF

امروز برای سه پرونده دیگر به دادگاه انقلاب احضار شدم، باز هم شعبه 26 و قاضی پیر عباسی، او برای پنج پرونده، نخست 24 سال تبعید به برازجان داده بود که 14 سالش در زندان برازجان باشد و 90 ضربه شلاق، و برای پرونده نهم نیز حبس و جزای نقدی داده بود،  راستش دادنامه پرونده نهم را وکیل دیده است و رونویسی نکرده و من از محتوای حکم بی اطلاعم! نسخه ای از حکم را هم به متهم یا وکیل او نمی دهند! نگویید خلاف آیین دادرسی است! این رسم این بیدادگاه است!

دادنامه نخست را که 57 صفحه بود با دست شکسته رونویسی کردم، خیلی سخت بود، اما چاره ای نبود، باید نسخه ای می دادند، که ندادند!

امروز برای پرونده ششم و هفتم و هشتم که باز هم اتهامات واهی و تکراری است به دادگاه می روم، باز هم تبلیغ علیه نظامی که با جان و دل از آن دفاع کرده ام و تیر و ترکش را به جان خریده ام و امروز کسانی که در انقلاب و جنگ نبوده اند، اسم خود را نظام گذاشته اند! کسانی که با نظام بیگانه و نامحرمند، انقلاب ما را مصادره کرده اند! و نام خویش را نظام نهاده اند! امروز مخالفت با این نامحرمان و چپاولگران اتهام تبلیغ علیه نظام را به همراه دارد.

اتهام دیگر من در این سه پرونده، اهانت به رهبری است! من اهانت به هر کسی را نه تنها جرم، که گناهی نابخشودنی می دانم و حرام و موجب غضب رحمن، اما این آقایان خود را در جایی می بینند که نگاه کردن به آنها و سکوت در برابر آنها اهانت تلقی می شود!تنها کرنش و دست بوسی و پابوسی و مدح و ثنا و تملق را می پسندند.

در اعلام جرم دادستان که منجر به صدور قرار یک میلیاردی علیه من شد، اهانت به رهبری مستند به یک کامنت بود که نوشته بود: " چه اصراری دارید که این علی را با علی (علیه السلام) مقایسه کنید" هر چند کامنت از دیگران بود و نوشته من نبود! نمی دانم کجای این جمله اهانت است و به چه کسی اهانت شده است، من بر این باورم که مقایسه امیر المومنین علی ابن ابیطالب ( علیه آلاف التحیة و الثناء) با هر کسی، اهانت به مقام والای علی (ع) است.

من تمام اتهامات خود را واهی و همه بازداشت ها را غیر قانونی و بلا وجه می دانم، همان گونه که بازپرس نخست می گفت که اتهامات تو واهی است و باید قرار منع تعقیب صادر شود و پرونده را از او گرفته و به دیگری دادند و همین قاضی پیر عباسی رای داد که بازداشت من بلاوجه است و بعد با دستور معاون وزیر اطلاعات مجبور به صدور قرار بازداشت شد! و باز همین قاضی می خواست رای بر برائت دهد که نگذاشتند! من مجازات غیر قانونی را تحمل نخواهم کرد و با اعتصاب خشک حسرت دیدن ذلت را به دلشان خواهم گذاشت، جنازه من بر فرق سر آنها جای خواهد گرفت تا بدانند که مرده ما بر زنده آنها برتری دارد.

امروز با شما وداع می کنم و اگر باز نگشتم، از فردا در اعتصاب خشک بسر می برم.

مهدی خزعلی

1391/4/25

افزودن نظر


Joomlart