دوشنبه, 31 ارديبهشت 1397

نیروگاههای هسته ای خیانت آشکار به خلق ما!

نامه الکترونیک چاپ PDF

وقتی کلام مولا امیرالمومنین علی (علیه السلام) مهجور می شود آنجا که فرمود: " اعرف الحق تعرف اهله و اعرف الباطل تعرف اهله" " حق را بشناسید و اهلش را به آن بشناسید و باطل را بشناسید و اهلش را بشناسید" و یا " الحق لا یعرف بالرجال" " حق با افراد شناخته نمی شود" و یا آنجا که فرمود: " انظر الی ما قال و لا تنظر الی من قال" " نگاه کنید سخن چیست نه آن که سخنران کیست!" ما دچار انحراف می شویم و حق را در افراد می جوییم و ملاک حق و باطل فرد می شود، کار نیک دشمن را شر و کار بد دوست را خیر می انگاریم.

نگاهی بیاندازیم به مقاله روزنامه جمهوری اسلامی در آغاز انقلاب(1358) در باره نیروگاه هسته ای و انرژی هسته ای! همان انرژی که " حق مسلم ماست " و برایش هزینه ای غیر قابل تصور پرداخته ایم و کشور را به ورطه سقوط اقتصادی کشانده ایم. همین ما انقلابیون در آغاز انقلاب در روزنامه ارگان انقلابیون چه نوشته ایم؟! آری نیروگاه هسته ای را خیانت آشکار به خلق قلمداد کرده ایم...!

این نفی و اثبات در جناح ها هم ادامه دارد، هر کس با ماست خوب است و هر که با ما نیست بد! از همه کارهای دولت جناح موافق حمایت و همه کارهای دولت جناح رقیب را رد می کنیم! چپ و راست هم ندارد، این روزها خیلی به من می گویند چرا از امکانات زندان می نویسی؟ فقط از درد و رنج و شکنجه بنویس! اما من واقعیت را می تویسم، برای من فرقی نمی کند کدام جناح خوشش می آید و کدام آزرده می شود، من چپ و راست و اصلاح طلب و اصولگرا نمی شناسم، هر کس صادق است راست است و هر که کج می رود باطل، می خواهد چپی باشد یا راستی! چه تفاوت دارد، رقیب من دروغ بگوید یا رفیق من؟ دروغ مذموم است، سیاه نمایی مطرود است، وضعیت زندانهای سیاسی ما آنقدر سیاه است که نیاز به سیاه نمایی نداشته باشد.

بگذارید صادقانه بنویسم، دوستان؛ از من آزرده نشوید که فضای زندان را آنگونه که هست به تصویر می کشم، نه آنگونه که شما می خواهید...

مهدی خزعلی

1391/4/4

افزودن نظر


Joomlart