پنجشنبه, 27 مهر 1396

ورود نظامیان به عرصه سیاست از تجاوز ارتش بیگانه به خاک کشور خطرناکتر است!

نامه الکترونیک چاپ PDF
مطلبی در صفحه آقای بیگدلی دیدم که جهت اطلاع آقای مطهری و تاکید بر عدم دخالت نظامیان در سیاست منتشر می شود! آقایان سپاهی به کار خود بپردازید و سیاست را به سیاستمدارن وانهید، یا مثل محسن رضایی لباس نظامی از تن بدر کرده و وارد سیاست شوید، ورود نظامیان به عرصه سیاست از ورود نیروهای بیگانه به خاک کشور خطرناکتر است! و خطر تفرقه و فروپاشی را در پی دارد...  مهدی خزعلی  1391/3/6
....................................................متن خبر:
ابراهیم جباری٬ فرمانده سپاه «ولی امر»:
خاتمی برای بازگشت باید بگوید «غلط» کردم!
ابراهیم جباری٬ فرمانده سپاه «ولی‌امر» در سخنانی میرحسین موسوی را «ضد انقلاب»٬ محمد خاتمی را «خائن» و اکبر هاشمی رفسنجانی را «خوار و خفیف» خواند!
به گزارش خبرگزاری فارس٬ ابراهیم جباری شامگاه پنج شنبه (چهارم خرداد) در جمع گروهی از مردم قزوین گفته است که «موسوی ضدانقلاب است و خاتمی باید جلوی مردم زانو زده و بگوید غلط کردم.»
مهم‌ترین گفته‌های فرمانده سپاه «ولی‌امر» به شرح ذیل است:
● دشمنان می‌خواستند با استفاده از فردی که تبدیل به ضدانقلاب شده و نام نخست وزیری امام را یدک می‌کشد استفاده کنند و انقلاب را منحرف کنند.
● [میرحسین] موسوی و همسرش [زهرا رهنورد] در دوران اصلاحات، به استقبال شیرین عبادی بی‌حجاب و ضدانقلاب رفته و از او در دانشگاه الزهرا تجلیل کردند که این مسأله خودش نشان‌دهنده انحراف موسوی و همراهی او با ضدانقلاب است.
● موسوی ضدانقلاب است و باید به مردم قزوین درود فرستاد که فردی را که در حمایت از موسوی در مجلس عربده می‌کشید، کنار زدند و این اتفاق مهم نشان از بصیرت و آگاهی مردم قزوین است.
● [محمد] خاتمی که می‌خواهد پس از این همه خیانت به میان مردم بازگردد، باید جلوی مردم زانو زده و بگوید غلط کردم. خاتمی باید خجالت بکشد، توبه کند و به مردم بگوید غلط کردم.
● اصلاحاتی‌ها یک مشت لائیک و سکولار هستند که به درون انقلاب نفوذ کرده و می‌خواهند ارزش‌های انقلاب را لگدمال کنند.
● کسانی که فرزندان خود را در دوران دفاع مقدس فراری دادند، امروز آبرو و جانی ندارند که فدای ایران کنند.
● این که اصلاحاتی‌های ذلیل در برابر دشمنان با ذلت و خواری برخورد می‌کردند به علت نبود ایمان و پای بند نبودن به ارزش‌ها بود که نمونه‌اش در انرژی هسته‌ای آن دوران نیز مشاهده شد.
● قهرمانان شعر و داستان‌های امروز باید به جای رستم و سهراب، شهدای نوجوانی باشند که امروز عکسشان به این مجالس صفا می‌دهد.
● امروز دشمنان با ماهواره، اینترنت و تلفن همراه به عمق‌ خانه‌ها نفوذ کرده‌ و با اندیشه و اعتقادات مردم مبارزه می‌کنند که این نشان‌دهنده این مسأله است که راه سختی را در پیش داریم.
● باید در همه مواقع و جریانات انقلاب، نگاه‌مان به دو لب مولا و مقتدایمان مقام معظم رهبری باشد تا دچار ریزش نشویم.

نکته:
ابراهیم جباری می گوید:
«کسانی که فرزندان خود را در دوران دفاع مقدس فراری دادند، امروز آبرو و جانی ندارند که فدای ایران کنند.»
حال سؤال ما از خود جباری این است:
«ابراهیم جباری خودش در دوران دفاع مقدس کجا بوده و کدام سابقه جبهه را دارد؟!
آیا جباری فراموش کرده، در سال 1375 که به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زنجان منصوب شد، درجه نداشت و بعد از جانفشانی در عرصه سیاست که ورود آن برای نیروهای مسلح، حرام، غیرقانونی و برخلاف توصیه اکید بنیانگذار جمهوری اسلامی است، و مبارزات نفسگیر علنی با اصلاح طلبان به تدریج مراتب ترقی را پیمود و موفق به اخذ درجه شد؟!
بر این اساس،جباری درجه و جایگاه خود را مدیون اصلاح طلبان است، و گر نه هر گز موفق به اخذ درجه سرداری نمی شد؛ چون دیگر جنگی نبود که جباری در آن حضور یابد و با جانفشانی در آن در عرض چند سال مفتخر به عنوان سرداری که شایسته امثال شهید همت، شهید باکری، شهید خرازی، شهید داود کریمی و رهروان راه آن هاست بشود!» ( صفحه رحمت الله بیگدلی)

لینک خبر در خبرگزاری فارس:
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910305000032

افزودن نظر


Joomlart