سه شنبه, 26 تیر 1397

پیامک های روز زن !

نامه الکترونیک چاپ PDF

* الهی بفاطمة و ابیها و بعلها و بنیها و سرّ المستودع فیها، عجل لولیک الفرج.

* روز زن بر زیباترین تجلی حق در زمین مبارک باد.

* ای دختر آفتاب، ای همسر ماه / ای آنکه تو را ستاره ها خاطر خواه / این ذره به درگاه تو آورده پناه / یا فاطمة اشفعی لنا عند الله.

* در آغاز فاطمه بود / و پس از چشمان فاطمه، جهان راز گل سیاه را کشف کرد / و هزار قرن پس از او، زنان پای نهادند.

فاطمه زهرا سلام الله علیها: " خداوند اطاعت از ما را سبب برقراری نظم در امت ، و امامت ما را عامل امان ماندن از تفرقه ها قرار داد. "میلاد مبارک"

* قوی ترین آدم جهان اونی نیست که 250 کیلو وزنه بزنه!  قوی ترین آدم جهان زنی است که با وجود نامردی ها، مزاحمت ها، زورگویی و ترس، هنوز تو این جامعه درس می خونه، رانندگی می کنه، کار می کنه، عاشق می شه، اعتماد می کنه، مادر می شه و به بچه اش یاد می ده ، آدم باشه!

* خوش به حال زنها، روز زن دارند، ما مردها که از دست زنها نه روز داریم و نه شب!

* شاید زن خوب مثل دایناسور نسلش منقرض شده باشد، ولی مرد خوب مثل سیمرغ از همان اول هم افسانه بوده! (روز زن مبارک)

* مرگ دست خداست، زنها فقط وسیله اند! روز زن مبارک!:)

* روش های خودکشی: مرگ موش، قرص خواب، سقوط از برج میلاد، رفتن زیر قطار، ایران ایر، ما ازدواج را انتخاب کردیم، آرام، مطمئن، تضمینی و تدریجی! :)

*فدایت ای گل زیبای هستی /  نمی دانم کجا بی من نشستی / قشنگیهای فردایم تو هستی / یگانه گنج دنیایم تو هستی / ... قسمتی از نامه چوپان دروغگو به همسرش به مناسبت روز زن !:)

*روز زن را به زن ذلیلان عزیز تبریک و تسلیت عرض می کنیم!:)

* زن ویروسی است که جیبهای مرد را search می کند، پول هایش را delete، دوستانش را cut، فامیل هایش را edit، مخش را hang، و دهنش را service می کند! / روز زن نزدیک است / به فکر آنتی ویروس باشید!

* زنها مثل فرشته اند، زنها آرامش بخش ترین موجود خداوند هستند، زنها ذرّه از روح لطیف پروردگارند .../ به شرطی که زنت نباشند ...!

* ...

افزودن نظر


Joomlart