پنجشنبه, 03 خرداد 1397

بهنودکشون !

نامه الکترونیک چاپ PDF
البته همه چیزمان به همه چیزمان باید بیاید، نمی شود که یک چیزمان به چیزهای دیگرمان نیاید.
دیروز این آقای خزعلی که همه مخالفان حکومت قربانش می رفتند و دورش می گشتند و تنها قهرمان مقاومت بود و اسطوره استقامت بود و حرفهایش را با آب طلا می نوشتند، یک اطلاعیه ای داده و گفته به علی مطهری رای بدهید. یعنی بروید تک رای بدهید به علی مطهری.
از طرف دیگر آقای واحدی مشت محکمی به دهان آقای خزعلی که تا قبل از آن خیلی گل و بلبل بود زده و گفته که نخیر نروید رای بدهید. مسعود بهنود هم از خزعلی حمایت کرده. البته من نمی دانم که در مرحله قبلی میزان آرای انتخابات 64 درصد بود یا 38 درصد بود. 64 درصدش که بعید است باشد، 38 درصدش هم خیلی مطمئن نیستم باشد، ولی حالا چه فرقی می کند؟
اگر قرار بود انتخابات تحریم بشود که ما ثابت کنیم که مردم در انتخابات شرکت نمی کنند، لابد ثابت کردیم یا نکردیم، به هر حال هر کاری بود شده، الآن هم که میزان مشارکت مردم اهمیتی ندارد، فرقش این است که ممکن است علی مطهری رای بالاتری بیاورد و حداقل یک آدم بهتر از بقیه برود توی مجلس.
از همه اینها گذشته، من کاری به حرف خزعلی و حمایت بهنود ندارم، ولی مشکلم این است که چطور می شود یک آدمی بخاطر دفاع از حقوق مردم کلی مصیبت تحمل کند و زندان برود، ولی به محض اینکه یک جمله گفت که بنده یا شما خوشمان نیامد جیک ثانیه بزنیم و شهیدش کنیم.
آقای خزعلی! بابا جان! قهرمان باید مرده باشد، چرا حرف حساب، آن هم در این روز گل آقایی توی کله ات نمی رود؟ اگر وسط اعتصاب غذا شهید شده بودی، الآن همه دوستت داشتند. بخصوص این آقای .... که خیلی در سرنوشت کشور نقش دارند.
در پایان اینجانب هیچگونه حمایتی از هیچگونه رای در هیچگونه انتخابات جز رای دادن به آقای سارکوزی را نمی نمایم، هر کسی به اینجانب حرف بد بزند، الهی به زمین گرم بخورد. ضمنا من قصد دارم در مقابل سوزاندن قرآن توسط کشیش آمریکایی ده دوازده جلد تورات و انجیل را آتش بزنم. برندارید همدیگر را در پاکستان و هند و لیبی و مصر بکشید بخاطر اینکه یکی در فلان جا قرآن آتش زده، من خودم تلافی می کنم، تو را به خدا مواظب باشید، این مسلمین با کفار هم می خواهند مبارزه کنند می زنند خودشان را می کشند.
برادر من! مواظب باش.

ابراهيم نبوي
............................................................................................................................................
ج:
با سپاس از طنز نویس بزرگ ایران زمین
دوستان خرده نگیرند که ابراهیم نبوی خدای ناکرده قصد دارد کتب مقدس عهدین را بسوزاند، خیر او هم به همه کتاب های آسمانی ادب می کند و به همه باورهای انسانها احترام می گذارد، این کلام طنز فقط برای این است که خودتان را نکشید !!!
مهدی خزعلی

افزودن نظر


Joomlart