پنجشنبه, 27 مهر 1396

تکاپوی محکوم فتنه ۸۸ برای ثبت‌نام خود در فهرست کاندیداهای مجلس

نامه الکترونیک چاپ PDF
خبرگزاری فارس: تکاپوی محکوم فتنه ۸۸ برای ثبت‌نام خود در فهرست کاندیداهای مجلس
خبرگزاری فارس:
سومین روز از ثبت‌نام برای رقابت بزرگ/ 13
تکاپوی محکوم فتنه ۸۸ برای ثبت‌نام خود در فهرست کاندیداهای مجلس

خبرگزاری فارس: مهدی خزعلی از محکومان فتنه ۸۸ امروز برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس نهم به فرمانداری تهران رفت.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس مستقر در فرمانداری تهران، مهدی خزعلی از محکومان فتنه 88 صبح امروز با حضور در فرمانداری تهران، خوستار داوطلبی در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.

مهدی خزعلی فرزند آیت‌الله ابولقاسم خزعلی از اعضای مجلس خبرگان رهبری است.

آیت‌الله خزعلی در ایام فتنه ۸۸ با صدور اطلاعیه‌ای از اقدامات و رفتارهای فرزند خود در حمایت از‌ فتنه اعلام برائت کرد.
تحلیل‌گران سیاسی می‌گویند بخشی از استراتژی اصلاح‌طلبان فتنه‌گر‌‌ برای انتخابات مجلس نهم این است که با علم به رد صلاحیت شدن، در انتخابات مجلس نهم ثبت‌نام می‌کنند تا پس از رد‌صلاحیت شدن، ‌نهادهای نظارتی و قانونی نظام را زیر سؤال ببرند.
انتهای پیام/

......................................... پاسخ من:

مثل همیشه خبرگزاری فارس نمی تواند بدون دروغ خبری را منتشر نماید و مثل همیشه شکایت از اینها در کشوی مقامات قضایی بایگانی می شود!

تا این لحظه اینجانب هیچ حکم محکومیتی نداشته ام و هنوز منتظر جلسه دادگاه هستم و سه پرونده جدید با اتهامات واهی " اهانت به رهبری و تبلیغ علیه نظام" در مرحله دادسرا و تحقیق است.

ضمناً این عکس که فارس انتخاب کرده هیچ شباهتی به حقیر ندارد و بیشتر شبیه حسین جنتی (معدوم) می باشد.

راستی یادم رفت بنویسم، هنوز ثبت نام نکرده ام، تا این جای کار همه سایت های جناح حاکم به ولوله افتادند، یک سرباز صفر جناح رقیب از کنار مقرتان رد می شود، این همه وحشت می کنید که ای داد، ای بیداد، فتنه گری دارد می آید! وای به روزی که این سرباز پشت تریبون مجلس لرزه بر اندامتان اندازد، البته می دانم که جرأت تایید صلاحیت مرا ندارید، این بسیجی خیبر از پس همه اعوان و انصار و مواجب بگیرانتان بر می آید، می توانید امتحان کنید. بزرگان شما را به مبارزه می طلبم، یک مناظره رو در رو و تمام عیار! بخدای کعبه سوگند، می ترسید!

هنوز ثبت نام نکرده ام،  اما اگر بزرگان و عزیزان دربند بخواهند می آیم و از کسی ترسی ندارم، من به برگه رد صلاحیت هم قانعم !

مهدی خزعلی

1390/10/5
 

 

 

افزودن نظر


Joomlart