پنجشنبه, 27 مهر 1396

احضار شب یلدا !

نامه الکترونیک چاپ PDF

می خواستم آخر پاییز جوجه هایم را بشمارم، نمی دانم چند سند افتخار دارم، افتخارات من برگه های احضار و ابلاغ و قرار مجرمیت و کیفرخواست و قرار بازداشت و قرار وثیقه و قرار کفالت و قرار التزام و قرار ممنوع الخروجی من است، شاید به صد رسیده باشد، اما همین الان احضاریه ای جدید به دستم رسید، پرونده هشتم هم تشکیل شد، خیلی عجولانه! هنوز امضای اعلام جرم دادستان خشک نشده و مهر احضاریه تر و تازه با یک پیک ویژه به دستمان می رسد!

سابقه ندارد ابلاغیه ای ظرف چند ساعت به متهم ابلاغ شود، نمی دانم چه شده است و کجایشان می سوزد، اما آب را نا بجا می ریزند، باید به آقای احمدی نژاد مراجعه تا راهنمایی شان کند!

هدیه شب یلدای ما هم رسید، در آذر ماه پنج احضاریه دریافت کرده ام، باز هم اتهام "توهین به رهبری و تبلیغ علیه نظام!" پای ثابت همه پرونده های من است، نمی دانم، نگاه چپ بکنی توهین به رهبری می دانند، راست بنگری به مقامش اسائه ادب کرده ای،  آسمان را نظاره کنی، می گویند به نماینده او اهانت کرده ای! به پایین نگاه کنی ... ! به گلهای تریبون رهبری، به ماشین و بیت و اعوان و انصار و خدم و حشم و در و دیوار و جماد و نبات و حیوان آن ناحیه مقدس نمی توان فکر کرد تا چه رسد به نگاه! بازپرس می گوید سکوت تو اهانت است!

آقایان؛ این بساط باطل را جمع کنید، صبر ما هم حدی دارد، گاهی کینه های شخصی وارد دنیای سیاست می شود، هر روز اعلام اتهامی تازه، بدون ادله و مستندات محکمه پسند، هر روز احضار و بگیر و ببند، همین چندی پیش بود که مسئول دفتر شعبه 26 شخصاً احضاریه را آورده بود! و امروز رکورد شکسته اید، ظرف چند ساعت، پرونده تشکیل داده و اعلام جرم کرده و ارجاع به شعبه و احضار و ابلاغ انجام شده است! چگونه است که شکایت من از روزنامه ایران که شامل اهانت و افترا و نشر اکاذیب بود، یکسال و اندی است که از شعبه گرفته شده و در کشوی میز... محبوس است! منکر نشوید، از بازپرس پیگیر پرونده می شوم، می گوید: " ... گرفته و روی میز ایشان است! " و یکسال است که من پیگیرم و برنگشته است!

این پزشک بسیجی، انقلاب اسلامی را از آن خود می داند و خود را سرباز نظام جمهوری اسلامی،  امروز نامحرمان، انقلاب ما را مصادره کرده اند، کسانی که در انقلاب و جنگ نبودند بر سر کارند، فرزندان انقلاب و جنگ را به زندان می افکنند و دزدان و غارتگران و قاچاقچیان آزادند! با پرونده سازی و احضار بی رویه انقلابیون را دلسرد و خانه نشین می کنند تا میخ آخر را بر تابوت انقلاب بزنند، برانداز کسانی هستند که به ایثارگران پشت کرده اند و بر مجاهدان تیغ می کشند و کهریزک و ... راه می اندازند، این انقلاب با این کارها سقوط می کند، با ظلم و ستم و بیداد و شکنجه و تجاوز و بی عدالتی و دزدی و غارت و اختلاس و چپاول، نظام سرنگون می شود.

با دوختن دهان ها و بریدن زبان ها و شکستن قلم ها و دریدن سینه ها و بستن دستها، نظام به آخر می رسد!  هر کس چنین کند برانداز است، من در میان کارگزاران فعلی رد پای نفاق و براندازی را می بینم.بهوش باشید، همدست آنها نشوید!

در یک ماه اخیر 5 احضاریه دریافت کردم و این آخری برای پرونده هشتم است! چه چیز را می خواهید ثابت کنید؟ چرا " اهانت به رهبری" را مستمسک قرار داده اید؟ نقل است که متجاوزی نابکار پسرکی را بکار گرفته بود، داروغه رسید و پسرک فریاد استغاثه سر می داد، مردک متجاوز بر فرق پسرک می کوبید:" که ای نابکار، به مقام معظم اهانت می کنی!" حال حکایت ماست، از ظلم و ستم و تجاوز شحنه و داروغه و قاضی شکایت می کنیم، برایمان احضاریه می فرستند که:" ای نابکار به مقام معظم اهانت می کنی! " مردم چه می گویند، هر گاه نقدی را متوجه قوه قضاییه و مسئولین آن می کنم، سیل اتهامات و در راس آن " اهانت به رهبری " سرم هوار می شود! نکند مردم حمل بر غرض ورزی کنند، نکند همه را زیر سر قصه شتر مرغ و دادستان و بازپرس و قاضی بدانند!  لختی درنگ کنید، کمی بیاندیشید! این بازی نازیبا و نا برابر را تمام کنید!  تا کی می خواهید با قانون بازی کنید؟ تا کی قانون را چون خمیر بازی در دستتان به هر شکل که مایلید در می آورید؟

امیدوارم در این بازی نازیبا که حیثیت دستگاه قضا و نظام را به باد می دهد، تجدید نظر کنید.

حسبنا الله و نعم الوکیل

دکتر مهدی خزعلی

1390/9/30

افزودن نظر


Joomlart