چهارشنبه, 30 خرداد 1397

وقتی دیکتاتورها تبریک می گویند!

نامه الکترونیک چاپ PDF

تبریک دیکتاتورها به احمدی نژاد در سایت ریاست جمهوری ایران، دیدنی است، اگر حذف نکنند!

یک پیام تبریک دیگر هم بود، که نگذاشتم! شاید وقتی دیگر...

http://govir.ir/fa/?ArtID=17499
http://govir.ir/fa/?ArtID=17451
http://govir.ir/fa/?ArtID=17005
http://govir.ir/fa/?ArtID=17148

http://govir.ir/fa/?ArtID=17058

............................. تبریک معمر قذافی رهبر انقلاب

يکشنبه 25 مرداد 1388 - 13:43
پيام تبريك رهبر انقلاب ليبي به مناسبت آغاز دور دوم رياست جمهوري دكتر احمدي نژادرهبر انقلاب ليبي در پيامي آغاز دور دوم رياست جمهوري را به دكتر احمدي نژاد تبريك گفت.
معمر قذافي در پيام خود به رييس جمهوري اسلامي ايران تصريح كرده است: انتخاب مجدد دكتر احمدي نژاد به عنوان رييس جمهوري اسلامي ايران زمينه توسعه روابط و خدمت به منافع امت اسلام و نقش آفريني آنان در برپايي جهاني سرشار از عدالت ، صلح ، پيشرفت و كرامت و عزت براي همه كشورها و تمامي ملت ها را فراهم خواهد كرد.
گفتني است؛ رهبر انقلاب ليبي پس از اعلام نتايج انتخابات رياست جمهوري نيز انتخاب مجدد دكتر احمدي نژاد با راي قاطع ملت ايران را به عنوان رييس جمهوري اسلامي ايران تبريك گفته بود.
متن پيام تبريك رهبر انقلاب ليبي به دكتر محمود احمدي نژاد به اين شرح است:

"عاليجناب دكتر محمود احمدي نژاد
رياست محترم جمهوري اسلامي ايران
السلام عليكم ، و بعد
همزمان با حكم تنفيذ مجدد رياست جمهوري اسلامي ايران حضرتعالي و آغاز به كار حضرتعالي در دوره دوم رياست جمهوري ، خرسندم يكبار ديگر به جنابعالي تبريك و تهنيت گفته و آرزو نمايم كشور ايران را به بهترين وجه رهبري كرده و بتوانيد تمامي نيروها را در راستاي تحقق طرحهاي پيشتازانه خود كه در مراسم تنفيذ و تحليف به آن تصريح گرديد، بسيج نماييد.
يقينا انتخاب مجدد شما بعنوان رييس جمهوري اسلامي ايران ، فرصت تحقق مسايل مورد اشاره را براي جنابعالي بوجود خواهد آورد و در عين حال روابط برادرانه و زمينه هاي مشورت و همكاري بين دو كشور ايران و ليبي را در همه مقاطع و كليه سطوح و در جهت تحقق آرزوهاي مشترك و در راستاي خدمت به منافع دو ملت دوست و تمامي امت اسلام و نقش آفريني آنان در برپايي جهاني سرشار از عدالت ، صلح ، پيشرفت و كرامت و عزت براي همه كشورها و تمامي ملت ها گسترش خواهد داد.
اميدوارم مراتب تقدير و آرزومندي هايم را جهت دوام صحت و سعادت براي آنجناب و ملت برادر ايران در جهت پيشرفت و موفقيت روز افزون خود بپذيريد.

والسلام عليكم و رحمه الله و بركاته
برادر شما / معمر قذاقي رهبر انقلاب"
..................................................تبریک حسنی مبارک

پيام تبريك رييس جمهور مصر به دکتر احمدي نژاد

محمد حسني مبارك رييس جمهور كشور جمهوري عربي مصر در پيامي كتبي پيروزي مجدد دكتر احمدي نژاد را در دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري ، با راي قاطع ملت ايران تبريك گفت.

..............................تبریک زین العابدین بن علی


رييس جمهور تونس در پيام تبريك به مناسبت انتخاب مجدد دكتر احمدي نژاد به عنوان رييس جمهوري اسلامي ايران، بر خواست و اراده كشور تونس براي تداوم همكاري هاي مشترك جهت تقويت پيوندهاي برادري و توسعه سطح روابط دو كشور تاكيد كرد.
متن پيام زين العابدين بن علي به دكتر محمود احمدي نژاد به اين شرح است:
جناب آقاي دكتر محمود احمدي نژاد
رياست محترم جمهوري اسلامي ايران
اينجانب مفتخرم كه صميمانه ترين تبريكات خود را به خاطر پيروزي مجدد شما در انتخابات رياست جمهوري اسلامي ايران اعلام نمايم.
از خداوند متعال براي شما آرزوي سلامت، سعادت و موفقيت در انجام وظايف و براي ملت ايران پيشرفت و توسعه روز افزون را مسألت دارم.
در اين مناسبت همچنين فرصت را مغتنم شمرده بار ديگر بر خواست و اراده كشور تونس در تداوم همكاريهاي مشترك جهت تقويت پيوندهاي برادري و توسعه سطح روابط موجود بين دو كشور تاكيد مي كنم.

برادر شما
زين العابدين بن علي
رييس جمهور تونس
.....................................تبریک علی عبدالله صالح رئیس جمهور یمن
«علي عبدالله صالح» رييس‌جمهور يمن در پيامي پيروزي مجدد دكترمحمود احمدي‌نژاد را در انتخابات رياست جمهوري ايران به وي تبريک گفت.
«صالح» در اين پيام افزود: من از طرف خودم، دولت و ملت جمهوري يمن پيروزي شما را در انتخابات رياست جمهوري و اعتماد ملت ايران را به شما براي دومين بار، تبريک مي‌گويم.
وي افزود: به همين مناسبت بر روابط برادرانه بين دو کشور و ادامه روابط تاريخي و دوجانبه که در چارچوب همکاري مشترک براي تحقق منافع دو کشور اسلامي مي‌باشد، تأکيد مي‌کنم.
....................................تبریک بشار اسد رئیس جمهور سوریه
بشار اسد رييس جمهور سوريه با تبريك اقبال گسترده مردم ايران به دكتر احمدي نژاد بر تحكيم و تقويت هر چه بيشتر روابط دوجانبه و منطقه اي تاكيد كرد و گفت: مشاركت فعالانه و اقبال بي سابقه جهت انتخاب جناب عالي جهت رياست جمهوري اسلامي ايران براي دومين بار به خاطر دستاوردهايي است كه در خلال سالهاي گذشته به آن نايل آمديد و همچنين نشان از رغبت صادقانه در تحكيم وحدت ملي و سربلندي جمهوري اسلامي ايران و پيشرفت و شكوفايي آن جهت تحقق آرزوي ملت ايران است

افزودن نظر


Joomlart