يكشنبه, 03 تیر 1397

دروغ پراکنی ناشیانه رسانه های جناح حاکم علیه محمد نوری زاد

نامه الکترونیک چاپ PDF

هر از چندگاهی رسانه های جناح انحصارطلب حاکم، برای یکی دروغ پراکنی می کنند، جالب است که در اکثر موارد متمسک به قصه های دروغین اخلاقی می شوند، برخی وبلاگ های عناصر معلوم الحال ابتدا با پرچم دروغین سبز خود را معرفی می کنند و به برخی افراد جنبش سبز حمله کرده و سپس رسانه های جناح حاکم به نقل از این سایتهای مجعول و ناشناس دروغ پراکنی می نمایند.

اخیراً بولتن نیوز و فتنه نیوز به نقل از برخی سایت های ضد انقلاب! ( که صد البته وابسته به همین جناح می باشند و من نیز ضد انقلاب بودن آنها را تایید می کنم!) محمد نوری زاد را متهم به ایجاد مزاحمت برای خانواده های زندانیان نموده اند!

یک وبلاگ گمنام، دروغی را نوشته و بولتن نیوز از او نقل کرده و فتنه نیوز از بولتن نیوز و...... و صد البته ساعتی بعد لینک دروغ را بولتن نیوز حذف می نماید!  اما غافل از این که ننگ با رنگ پاک نمی شود و تصویر این دروغ ثبت شده است!

باید به عنوان یک زندانی سیاسی از مهربانی محمد نوری زاد در دوران حبس تشکر کنم، او چون برادر و پدری مهربان به خانواده های زندانیان سیاسی روحیه داده و می دهد.

آقایان جناح انحصار، دست از این بازی ها بردارید.

1390/7/27   مهدی خزعلی

 

................................ دروغ فتنه نیوز

درخواست غیر اخلاقی نوری زاد از خانواده زندانیان

بولتن نیوز: رسانه های ضد انقلاب در مطلبی که امروز منتشر کردند به جدیدترین افتضاح پیش آمده در این فرقه سبز اشاره کردند

به گزارش خبرنگار ما سایت ضد انقلابی بالاترین در مطلبی به افشای اقدامات نوری زاد از مجرمان حوادث پس از انتخابات اشاره کرده و از تلاش های ……. وی برای ارتباط با برخی از خانواده های زندانیان فتنه ۸۸ خبر داد.

در این مطلب آمده است در حالی که فتنه گران در زندان به سر می برند، نوری زاد ضمن تماس های مکرر با خانواده برخی از زندانیان جسارت های غیر اخلاقی را نسبت به آنان روا می دارد.

بولتن نیوز ضمن عذر خواهی از بیندگان خود و محکومیت هر اقدام غیر اخلاقی فارغ از منازعات سیاسی متن کامل این مطلب را منتشر می سازد.

آقای نوری زاد از جان خانواده ها چه می خواهید!

ناراحت بود و خمیده اما نه از مقاومت و ایستادگی بر آرمان های جنبش سبز.

هنوز در چهره اش می توانستی موجی از امید به آینده را ببینی .امید به بارنشستن ایستادگی و پایبندی به خون شهدای سبز و مقاومت در زندان های حاکمیت.

او را همچنان مقاوم دیدم و سرشار از انرژی برای نسلی که خیزش را در سال ۸۸ تجربه کرده.

اما نگاهش نگران بود و پر از گلایه.نمی خواست لب به گلایه بگشاید اما از نامرامی برخی دوستان گفت و از نگرانی خانواده های زندانیان سیاسی .برای او که مدتی است به مرخصی آمده شوق دیدار خانواده گرچه بی نهایت بود اما نشستن به پای در دل های عزیزانش شعله ای را در جانش شعله ور ساخته بود.

می گفت ما به زندان رفتیم تا در برابر بی اخلاقی ها،زشتی ها و سرکوب های کسانی ایستادگی کنیم که رنگ وبویی از انسانیت نبرده اند اما انتظار نداشتیم که افرادی همچون محمد نوری زاد که معلوم نیست چگونه آزاد شده و در خانه نشسته و بی اخلاقی و ناجوانمردی را به اوج خود رسانده اند،جولان بی غیرتی می دهند.

سری با تاسف تکان داد و ادامه داد:نوری زاد به بهانه احوال پرسی با خانواده های ما در هفته چندین بار با خانواده ما تماس می گیرد و حال و احوال می کند اما ادامه گفته هایش چندان رنگی از پی گیری وضعیت ما ندارد.

اشک در چشم هایش دیگر جمع شده بود. از تکیه کلام های نامتعارف نوری زاد سخن می گفت و گریه های دختر و همسرش.

تاکید می کرد با سایر دوستان هم تماس گرفته و آن ها هم چنین تماس هایی را تجربه کرده اند.می گفت نمی دانیم بی مهری حاکمیت را تحمل کنیم یا بی حرمتی نوری زاد را به خانواده هایشان.

از تقاصی سخن به میان می آورد که نوری زاد باید بهای آن را بپردازد.تقاصی که جبنش به عنوان یک تصفیه باید بدان اقدام کند.

صحبت با او سخت دلم را متلاطم کرد براستی بهای ایستادن بر اصولی که به سختی بدست آمده باید پرده درانی وشهوت پرستی کسانی باشد که خائن به جنبش هستند و خانواده هایشان.

هنوز زنگ صدایش در گوشم طنین انداز است که خانواده های زندانیان سخت نگران اقدامات غیر اخلاقی نوری زاد هستند.

 

 

افزودن نظر


Joomlart