دوشنبه, 31 ارديبهشت 1397

پدر شهید میثم عبادی خبر روزنامه جوان و خبرگزاری فارس را تکذیب کرد

نامه الکترونیک چاپ PDF

پدر شهید میثم عبادی طی نامه ای دروغ های منتشره توسط این دو رسانه را تکذیب و تقاضای درج تکذیبیه را در این رسانه ها کرد، در کنار امضای پدر شهید، خواهرشهید نیز این تکذیبیه را امضا کرده است!

* دوستان خبرگزاری و روزنامه به فکر تکذیب نباشند، نسخه اصل با امضا و اثر انگشت محفوظ است!!! فقط محبت فرموده این تکذیبیه را درج کنید و صد البته پدر شهید برای پیگیری قانونی به وکیل دعاوی وکالت داده است. اگر این وکیل را چون وکیل سابق راهی زندان نفرمایید!

***.................................................. نامه پدر شهید:

بسم الله الرحمن الرحیم

مدیر مسئول روزنامه جوان و میر مسئول خبرگزاری فارس

باسلام، پیرو درج اخبار کذب در رسانه های مذکور به استحضار می رساند که اینجانب اصغر عبادی - پدر شهید میثم عبادی - و دخترم رقیه عبادی مطالب مندرج در آن دو رسانه را تکذیب کرده و طبق قانون مطبوعات تقاضای درج تکذیبیه را داریم.

اینجانب به روزنامه جوان برای تکذیب مطالب مراجعه کردم و گفتند: " آن خبرنگار از این روزنامه رفته است! " جای بسی تعجب است که با رفتن خبرنگار، روزنامه از زیر بار مسئولیت شانه خالی می کند! بسیار زشت و ناپسند است که یک جریده با توجیه نامعقولِ " رفتن خبرنگار" مسئولیت مندرجات را نپذیرد.

دخترم هم با خبرگزاری فارس تماس گرفت و مطالب را تکذیب کرد و خبرنگار گفت: " عذر می خواهم و میایم و مطالب را دوباره اصلاح می کنم! " این هم وعده سر خرمن بود و کسی نیامد و تکذیبیه چاپ نشد!

فرزند من کارگر خیاطی بود و هرگز بسیجی نبود و می گویند قاتل یک بسیجی خودسر به نام محمد بوده است و نزدیک 7 ماه زندان بوده و در نهایت بدون هیچ تضمینی آزاد شده است!

امید است با عنایت به قانون مطبوعات این تکذیبیه در آن رسانه ها منتشر شود.

والسلام

اصغر عبادی ( پدر شهید میثم عبادی)

رقیه عبادی( خواهر شهید میثم عبادی)

*****.............................................................. خبر کذب خبرگزاری فارس

 

پدر شهيد «ميثم عبادي» در گفت‌وگو با فارس:
كروبي و موسوي بايد تقاص خون پسرم را پس بدهند

خبرگزاري فارس: پدر شهيد «ميثم عبادي» از شهداي حوادث پس از انتخابات گفت: تقاص خون پسرم را از كروبي و موسوي مي‌خواهم و اين 2 نفر بايد تقاص پس بدهند.

 

كروبي و موسوي بايد تقاص خون پسرم را پس بدهند

 

اصغر عبادي در گفت‌وگو با خبرنگار ايثار و شهادت باشگاه خبري فارس «توانا» اظهار داشت: شهيد ميثم يك سال قبل از شهادتش دانش‌آموز بود و از سال گذشته كه من توانايي كار كردن را نداشتم، ترك تحصيل كرد و براي امرار و معاش در يك توليدي، كار خياطي انجام مي‌داد.
وي ادامه داد: در جريان‌هاي پس از انتخابات رياست جمهوري، ميثم يك شب قبل از شهادتش براي خواهرانش از رويداد‌هاي آن روزها تعريف مي‌كرد؛ من هم در جريان فعاليت‌ها و حضور وي نبودم.
پدر شهيد «ميثم عبادي» ‌گفت: روزي كه آقاي احمدي‌نژاد در ميدان وليعصر (عج) سخنراني داشت، ميثم به همراه دوستش با اتوبوس به مترو ‌رفتند و از آنجا به سمت ميدان هفت تير حركت كردند. در آن محل مكاني براي استقرار نبود و آنها به طرف شمال خيابان وليعصر(عج) ‌رفتند.
وي بيان داشت: ساعت 6 بعدازظهر دخترم با شهيد ميثم تماس ‌گرفت و از وضعيت وي سؤال كرد و شهيد به او گفت: «يك ساعت ديگر به خانه بر مي‌گردم».
عبادي ادامه داد: نزديك ساعت 10 شب بود و منتظر بوديم كه شهيد ميثم به خانه برگردد تا اينكه يكي از مأموران با تلفن همراه ميثم با ما تماس گرفت و گفت كه ميثم تير خورده است و اكنون در بيمارستان جواهري بستري است.
پدر شهيد «ميثم عبادي» بيان داشت: فوراً آماده شديم تا خود را به بيمارستان جواهري برسانيم؛ مسير را به خوبي بلد نبوديم و ساعت 1 بامداد به بيمارستان رسيديم قبل از اينكه ما به بيمارستان جواهري برسيم، ميثم به شهادت رسيده بود و پساز گذراندن مراحلي در پزشكي قانوني و نيروي انتظامي، پيكر او را به ما تحويل دادند.
عبادي با بيان اينكه بر طبق اعلام پزشك قانوني يك تير از فاصله نزديك به ناحيه شكم شهيد ميثم شليك شده بود، داشت: تيري كه از اسلحه به سمت ميثم شليك شده بود، از نوع سلاح‌هاي سازماني ارتش، بسيج و انتظامي نبود و پوكه آن تير در محل حادثه پيدا شد كه پوكه كوچكي بود.
وي در خصوص فرزند 17 ساله خود كه آخرين فرزند خانواده‌ است، اظهار داشت: ميثم از نظر انسانيت و صداقت خيلي خوب بود و خصوصيات خوب وي قابل توصيف نيست.
پدر شهيد «ميثم عبادي» در خصوص مقصر اصلي فتنه‌هاي اخير، گفت: دشمنان ايران هميشه بيدارند و در اين ميان يك عده از هموطنان ما اشتباه كردند و چشم ما را گريان گذاشتند. مگر فرزند من كه يك گارگر بود چه گناهي كرده بود كه بايد در سنين نوجواني از اين دنيا برود.
عبادي اضافه كرد: در اغتشاشات سال گذشته عده‌اي به دنبال منافع خودشان بودند كه به خيابان‌ها رفتند و عده‌اي از روي ناآگاهي همراه شدند و عده‌اي هم احساس مي‌كردند در آينده چيزي نصيبشان مي‌‌شود كه در اين جريان حضور پيدا كردند.
وي با بيان اينكه سران فتنه تا به حال قبول نكرده‌اند كه مقصر اصلي هستند، بيان داشت: خداوند، حق چشم‌هاي گريان ما را از مسببان اين حادثه خواهد گرفت.
پدر شهيد «ميثم عبادي» با بيان اينكه اين افراد از سال گذشته تاكنون به فتنه‌هاي خود ادامه مي‌دهند، افزود: نمي‌دانم هدف افراد از اين كارها چيست؟ ولي بدانند كه آنها به هيچ نتيجه‌اي نخواهند رسيد.
وي توصيه خود را به سران فتنه اين گونه بيان داشت: موسوي زماني در مملكت ما زحمت كشيد ولي فرزندشان هيچ گاه در حوادث اينجنيني كشته نشده كه وضعيت فعلي ما را به درستي درك كنند.
عبادي با اشاره به اينكه وحدت ملت موجب پيروزي و پيشرفت مملكت مي‌شود، ادامه داد: ما 31 سال است كه در مملكت اسلامي زندگي مي‌كنيم و در اين سال‌ها چندين دوره انتخابات داشته‌ايم كه هيچ كدام چنين جنجالي نداشته‌اند.
وي با بيان اينكه دولت نبايد در مجازات اين افراد كوتاهي كند، اضافه كرد: اين افراد به مملكت ما اين همه ضرر زدند و دولت نبايد سكوت كند.
پدر شهيد «ميثم عبادي» افزود: ما به اندازه كافي مورد تهاجم و ظلم دشمنان خارج از كشور قرار گرفته‌ايم و اين افراد نبايد در داخل كشور كارهايي را انجام دهند تا دشمنان از اين جريان سوء استفاده كنند.
عبادي با بيان اينكه تقاص خون پسرم را از كروبي و موسوي مي‌خواهم و اين 2 نفر بايد تقاص پس بدهند، اضافه كرد: اين افراد وعده‌‌هاي دروغين دادند و همراهي كردن با اين افراد فايده‌اي ندارد.
وي كه از خانواده شهداء و ايثارگران است، ادامه داد: «شهيد علي امامي» دايي شهيد ميثم در عمليات «كربلاي 5» و در منطقه شلمچه به شهادت رسيد و بنده در دوران دفاع مقدس مسئوليت حمل و نقل مهمات و تجهيزات جنگي را بر عهده داشتم و شهيد ميثم نيز آمادگي شهادت را داشت.
شهيد ميثم عبادي داراي دو برادر و سه خواهر و ساكن منطقه جنوب تهران بود.
انتهاي پيام/ص

* لینک خبرکذب   http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8903200277

*****............................................... خبر کذب  روزنامه جوان

پدر شهید «میثم عبادی» :

کروبی و موسوی باید تقاص خون پسرم را پس بدهند

20 خرداد 1389 ساعت 17:36

پدر شهید «میثم عبادی» از شهدای حوادث پس از انتخابات گفت: تقاص خون پسرم را از کروبی و موسوی می‌خواهم و این 2 نفر باید تقاص پس بدهند.


اصغر عبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایثار و شهادت باشگاه خبری فارس «توانا» اظهار داشت: شهید میثم یک سال قبل از شهادتش دانش‌آموز بود و از سال گذشته که من توانایی کار کردن را نداشتم، ترک تحصیل کرد و برای امرار و معاش در یک تولیدی، کار خیاطی انجام می‌داد.
وی ادامه داد: در جریان‌های پس از انتخابات ریاست جمهوری، میثم یک شب قبل از شهادتش برای خواهرانش از رویداد‌های آن روزها تعریف می‌کرد؛ من هم در جریان فعالیت‌ها و حضور وی نبودم.
پدر شهید «میثم عبادی» ‌گفت: روزی که آقای احمدی‌نژاد در میدان ولیعصر (عج) سخنرانی داشت، میثم به همراه دوستش با اتوبوس به مترو ‌رفتند و از آنجا به سمت میدان هفت تیر حرکت کردند. در آن محل مکانی برای استقرار نبود و آنها به طرف شمال خیابان ولیعصر(عج) ‌رفتند.
وی بیان داشت: ساعت 6 بعدازظهر دخترم با شهید میثم تماس ‌گرفت و از وضعیت وی سؤال کرد و شهید به او گفت: «یک ساعت دیگر به خانه بر می‌گردم».
عبادی ادامه داد: نزدیک ساعت 10 شب بود و منتظر بودیم که شهید میثم به خانه برگردد تا اینکه یکی از مأموران با تلفن همراه میثم با ما تماس گرفت و گفت که میثم تیر خورده است و اکنون در بیمارستان جواهری بستری است.
پدر شهید «میثم عبادی» بیان داشت: فوراً آماده شدیم تا خود را به بیمارستان جواهری برسانیم؛ مسیر را به خوبی بلد نبودیم و ساعت 1 بامداد به بیمارستان رسیدیم قبل از اینکه ما به بیمارستان جواهری برسیم، میثم به شهادت رسیده بود و پساز گذراندن مراحلی در پزشکی قانونی و نیروی انتظامی، پیکر او را به ما تحویل دادند.
عبادی با بیان اینکه بر طبق اعلام پزشک قانونی یک تیر از فاصله نزدیک به ناحیه شکم شهید میثم شلیک شده بود، داشت: تیری که از اسلحه به سمت میثم شلیک شده بود، از نوع سلاح‌های سازمانی ارتش، بسیج و انتظامی نبود و پوکه آن تیر در محل حادثه پیدا شد که پوکه کوچکی بود.
وی در خصوص فرزند 17 ساله خود که آخرین فرزند خانواده‌ است، اظهار داشت: میثم از نظر انسانیت و صداقت خیلی خوب بود و خصوصیات خوب وی قابل توصیف نیست.
پدر شهید «میثم عبادی» در خصوص مقصر اصلی فتنه‌های اخیر، گفت: دشمنان ایران همیشه بیدارند و در این میان یک عده از هموطنان ما اشتباه کردند و چشم ما را گریان گذاشتند. مگر فرزند من که یک گارگر بود چه گناهی کرده بود که باید در سنین نوجوانی از این دنیا برود.
عبادی اضافه کرد: در اغتشاشات سال گذشته عده‌ای به دنبال منافع خودشان بودند که به خیابان‌ها رفتند و عده‌ای از روی ناآگاهی همراه شدند و عده‌ای هم احساس می‌کردند در آینده چیزی نصیبشان می‌‌شود که در این جریان حضور پیدا کردند.
وی با بیان اینکه سران فتنه تا به حال قبول نکرده‌اند که مقصر اصلی هستند، بیان داشت: خداوند، حق چشم‌های گریان ما را از مسببان این حادثه خواهد گرفت.
پدر شهید «میثم عبادی» با بیان اینکه این افراد از سال گذشته تاکنون به فتنه‌های خود ادامه می‌دهند، افزود: نمی‌دانم هدف افراد از این کارها چیست؟ ولی بدانند که آنها به هیچ نتیجه‌ای نخواهند رسید.
وی توصیه خود را به سران فتنه این گونه بیان داشت: موسوی زمانی در مملکت ما زحمت کشید ولی فرزندشان هیچ گاه در حوادث اینجنینی کشته نشده که وضعیت فعلی ما را به درستی درک کنند.
عبادی با اشاره به اینکه وحدت ملت موجب پیروزی و پیشرفت مملکت می‌شود، ادامه داد: ما 31 سال است که در مملکت اسلامی زندگی می‌کنیم و در این سال‌ها چندین دوره انتخابات داشته‌ایم که هیچ کدام چنین جنجالی نداشته‌اند.
وی با بیان اینکه دولت نباید در مجازات این افراد کوتاهی کند، اضافه کرد: این افراد به مملکت ما این همه ضرر زدند و دولت نباید سکوت کند.
پدر شهید «میثم عبادی» افزود: ما به اندازه کافی مورد تهاجم و ظلم دشمنان خارج از کشور قرار گرفته‌ایم و این افراد نباید در داخل کشور کارهایی را انجام دهند تا دشمنان از این جریان سوء استفاده کنند.
عبادی با بیان اینکه تقاص خون پسرم را از کروبی و موسوی می‌خواهم و این 2 نفر باید تقاص پس بدهند، اضافه کرد: این افراد وعده‌‌های دروغین دادند و همراهی کردن با این افراد فایده‌ای ندارد.
وی که از خانواده شهداء و ایثارگران است، ادامه داد: «شهید علی امامی» دایی شهید میثم در عملیات «کربلای 5» و در منطقه شلمچه به شهادت رسید و بنده در دوران دفاع مقدس مسئولیت حمل و نقل مهمات و تجهیزات جنگی را بر عهده داشتم و شهید میثم نیز آمادگی شهادت را داشت.
شهید میثم عبادی دارای دو برادر و سه خواهر و ساکن منطقه جنوب تهران بود.

لینک خبرکذب:   http://www.javanonline.ir/prtfxmdm0w6d1ya.igiw.html

 

افزودن نظر


Joomlart