جمعه, 04 خرداد 1397

چه بد مردمانی هستیم، سنگ را بسته و سگ را رها کرده ایم!

نامه الکترونیک چاپ PDF

دیروز به ایران بازگشتم، صبح امروز، روزنامه ایران ( ارگان دولت) را روی میزم گذاشتند، نمی دانم، گویا دروغ نهادینه شده است، اخباری سراسر دروغ! با هزینه بیت المال در روزنامه ها و سایت های وابسته به آنان منتشر می شود و از درج جوابیه هم خودداری می کنند، با خود گفتم: " اگر به شکایت سال گذشته ما از روزنامه ایران رسیدگی می شد، امسال مرتکب نشر اکاذیب و تهمت و افترا نمی شد!

چه باید کرد در مملکتی که سنگ را بسته و سگ را گشاده اند! خدایش رحمت کند شیخ اجل سعدی شیراز را که خوش حکایت کند:

" یکی از شعرا پیش امیر دزدان رفت - در قلب زمستان - و او را ثنایی گفت! فرمود تا جامه از وی برکندند و از ده بدر کردند .  مسکین برهنه به سرما همی رفت . سگان در قفای وی افتادند . خواست تا سنگی بردارد و سگان را دفع کند زمین یخ بسته بود . عاجز شد . گفت این چه بد کردار مردمند، سگ را گشاده اند و سنگ را بسته! "

آری این حکایت تلخ ماست، این همه رسانه و رادیو و تلویزیون و روزنامه و مجله و هفته نامه و شب نامه و مداح و منبری و خطیب جمعه و شنبه، روز و شب بر ما ناروا می گویند و آنگاه که می خواهیم از خود دفاع کنیم و پاسخی در شانشان دهیم، سنگ را بسته اند! روزنامه ها را می خواستند ختنه کنند به اشتباه اخته کرده اند! سایت ها یا مسدودند یا فیلتر! وی پی ان ها را هم قطع کردند! ماهواره که علم یزید است، مصاحبه با رسانه های خارجی هم که فقط برای رئیس دزدان آزاد است، اگر ما جواب سلامشان را بدهیم، می گویند " ارتباط با دول متخاصم! " به عدلیه شکایت می بریم، رسیدگی نمی شود و به جای آن ما را در حبس می کنند! شما بگویید با این همه عو عوی سگان قلاده بریده و سنگهای یخ زده، شاعر بخت برگشته ما چه باید بکند؟!

من اعلام می کنم، برای بیان حقیقت ناگزیرم با همه رسانه های دنیا مصاحبه کنم، شاید از 14 خرداد 1388 بارها و بارها به voa و bbc و رادیو فردا و ... پاسخ منفی داده ام، اما می بینید که برای دفاع از خود رسانه ای نداریم! پس چاره ای نیست جز این که به امام علی ابن الحسین علیه السلام اقتدا کنیم و از نهضت حسین دفاع کنیم حتی بر فراز منبر یزید!

1390/7/14   تهران / مهدی خزعلی

*** در ذیل نمونه ای از دروغپردازی رسانه های به اصولگرا! تقدیم می شود:

.................................................. روزنامه ایران( ارگان دولت)


روزنامه ايران.شنبه 9مهر 1390 شماره:4901 ستون ديگه چه خبر :

مهدي خزعلي از ايران گريخت
خبر ديگر اينكه طبق اطلاعات واصله پسر آيت‌الله خزعلي طي چند روز گذشته به‌طور مخفيانه از ايران متواري شده است. اين فعال جريان فتنه در طول سال‌هاي پيش با طرح ادعاهاي مضحك براي خود شهرتي دست و پا كرده بود، از جمله اين ادعاهاي عجيب، يهودي دانستن نسب رئيس‌جمهور و پيشگويي حادثه‌اي بزرگ در نيمه خرداد امسال بود،‌ ادعاهايي كه افراد ظاهر الصلاح ديگر هم شبيه به آن را تكرار مي‌كنند. لازم به ذكر است مهدي خزعلي بلافاصله بعد از خروج از كشور با يكي از شبكه‌هاي ضدانقلاب مصاحبه داشته است

* پاسخ :

1- من نگریخته ام و در دفتر کارم هستم! و خار چشم و استخوان در گلوی انحصار طلبان!

2- خروج مخفیانه هم نداشته ام، از مرز فرودگاه امام خمینی و قانونی رفتم و برگشتم.

3- مصاحبه هم نداشته ام، اما از امروز با همه مصاحبه خواهم کرد و پاسخ یاوه گویان را خواهم داد.

4- فرار و گریز و خروج مخفیانه فعالان سیاسی که شما به آن دامن می زنید، به زیانتان است و نشان از خفقان و استبداد حاکم در یک کشور است و از سوی دیگر به نفع مخالف شماست تا از مزایای پناهندگی بهره مند شود! این بازی ها را ضد انقلاب نفوذ کرده در دولت انجام می دهند!

.................................................  بولتن نیوز


مهدی خزعلی گریخت
او به دلیل مواضع تند و ضدانقلابی اش سال هاست که از سوی خانواده خود طرد شده است.*(دروغ است)
مهدی خزعلی، از فعالان جریان فتنه از ایران گریخت.*(من با فتنه و فتنه گران می ستیزم و فتنه ای بزرگتر از احمدی نژاد نمی شناسم، من بسیجی مومن به اسلام و انقلابم)

او پرونده های مفتوح بسیاری در مراجع قضایی و امنیتی دارد. *( تنها پرونده حقیر همین پرونده سیاسی است و لا غیر) خزعلی طی چند روز گذشته برای پاسخ به برخی اتهامات انتسابی، به دادگاه احضار شده بود.

به گزارش خبرنگار بولتن نیوز، او به دلیل مواضع تند و ضدانقلابی اش سال هاست که از سوی خانواده خود طرد شده است. خزعلی که پس از انتخابات، بر شدت حملات رسانه ای خود علیه نظام افزوده بود اواخر مرداد ماه امسال، پس از یک ماه بازداشت، با قید وثیقه از زندان مرخص شده بود. * ( من هرگز مواضع ضد انقلابی نداشته ام و ضد نظام نیستم، کسانی که با بیت المال حال می کنند، ضد انقلاب و ضد نظامند! )

خزعلی با خروج مخفیانه از ایران، در واقع نشان داد لیاقت ماندن در ایران عزیز را ندارد او با پناه بردن به دامن دشمنان ایران بنحوی همچون اسلاف دیگرش تلاش نموده از اجرای عدالت اسلامی در حق خود جلوگیری کند اما آیا او می تواند فردای روز قیامت پاسخگوی خون شهدای انقلاب و بی حرمتیهایی که در حق این انقلاب بزرگ کرده باشد  و ایا از مجازات الهی نیز راه فراری دارد. * ( من در ایران هستم و تا دزدان و رهزنان انقلاب را به سلول انفرادی خود نفرستم، جایی نمی روم)

آیا مانند آیت الله خزعلی بازهم کسی هست که اینچنین شجاعانه با نگاهی اعتقادی و دینی عمیق بدون توجه به عشق پدر نسبت به فرزند وقتی او را از مسیر حق خارج می بیند از فرزندان فتنه گر و منحرف و یا دوستان منحرف و فتنه گر اعلام برائت کنند؟

اعلام برائت آيت‌الله خزعلي از فرزندش

آيت الله خزعلي اعلام کرد: مدت مديدي است پسرم مهدي خزعلي از راه مستقيم منحرف شده، درست در خط مقابل قرار گرفته و هر چه نصحيت مي‌کنم و براي هدايتش متوسل به اولياي خدا مي‌شوم، اثر نمي‌کند.
* ( از زندان که آزاد شدم، اولین مطلبی که پدر به من فرمودند، این بود که از احمدی نژاد تبری جسته اند و باز اضافه کردند، من نمی گویم کسی معصوم و عاری از خطاست و من هم دلم خون است، اما برای  حفظ نظام دم نمی زنم و تایید هم می کنم!) و شبی نیست که در حق من دعای خیر نکنند.


متن بيانيه آيت‌الله خزعلي در برائت از فرزند خود به اين شرح است:
خداوند متعال مي‌فرمايد: «يا ايها الذين آمنوا ان من ازواجکم و اولادکم عدوا لکم فاحذروهم» و نيز تذکر مي‌دهد «لا تجد قوما يومنون بالله و اليوم الاخر يوادون من حاد الله و رسوله و لو کانوا آباءهم او ابناءهم.
در اين دو آيه ارجمند خداوند سبحان به ما تنبه مي‌دهد اگر اولادتان با خدا و رسول کنار نيامدند از آنها احتراز کنيد و آنها را دوست نداشته باشيد.
مدت مديدي است پسرم مهدي خزعلي از راه مستقيم منحرف شده درست در خط مقابل قرار گرفته هر چه نصحيت مي‌کنم و براي هدايتش متوسل به اولياي خدا مي‌شوم اثر نمي‌کند.
با بعضي از علماي بزرگ صحبت کردم، فرمود دست نگه دار شايد به راه بيايد. ديگر کاسه صبرم لبريز شده، ديگر با او صحبت نمي‌کنم و حرف‌هاي نامناسب او را بر نمي‌تابم.
ملت انقلابي عزيز هميشه در صحنه ما بدانند او از ما جدا هست و هر چه از من نقل کند، نپذيرند. با من ارتباطي ندارد ولي الان هم دعا مي‌کنم خداوند به او توفيق دهد که از راه انحرافي که پيش گرفته است برگردد و گرنه خداوند مقتدر، اسلام و انقلاب و امام و رهبر و رئيس جمهور و مسلمين عزيز را از شر او مصون و محفوظ بفرمايد.

....................................................  رجا نیوز


مهدی خزعلی بالاخره از ايران گریخت

مهدی خزعلی، از فعالان جریان فتنه از ایران گریخت. او پرونده های مفتوح بسیاری در مراجع قضایی و امنیتی دارد. خزعلی طی چند روز گذشته برای پاسخ به برخی اتهامات انتسابی، به دادگاه احضار شده بود.
به گزارش خبرنگار بولتن نیوز، او به دلیل مواضع تند و ضدانقلابی اش سال هاست که از سوی خانواده خود طرد شده است. خزعلی که پس از انتخابات، بر شدت حملات رسانه ای خود علیه نظام افزوده بود اواخر مرداد ماه امسال، پس از یک ماه بازداشت، با قید وثیقه از زندان مرخص شده بود.
خزعلی با خروج مخفیانه از ایران، خود را محاکمه و پاسخگویی به اتهامات عدیده اش فراری داد.

کد خبر:103181 -

...................................................  جوان آنلاین


مهدی خزعلی از ایران گریخت

روزنامه ایران نوشت : طبق اطلاعات واصله پسر آیت‌الله خزعلی طی چند روز گذشته به‌طور مخفیانه از ایران متواری شده است. این فعال جریان فتنه در طول سال‌های پیش با طرح ادعاهای مضحک برای خود شهرتی دست و پا کرده بود، از جمله این ادعاهای عجیب، یهودی دانستن نسب رئیس‌جمهور و پیشگویی حادثه‌ای بزرگ در نیمه خرداد امسال بود،‌ادعاهایی که افراد ظاهر الصلاح دیگر هم شبیه به آن را تکرار می‌کنند.

.....................................................   سایر

برای اختصار از ذکر خبر تابناک و بیباک نیوز و ظهور و .... صرفنظر می کنم.

* امیدوارم رسانه های مذکور نسبت به اصلاح خبر و درج جوابیه حاضر اقدام نمایند. هر چند برای رسیدن به انضباط رسانه ای حق طرح شکایت را برای خود محفوظ می دانیم.

افزودن نظر


Joomlart