چهارشنبه, 30 خرداد 1397

افشاگران در زندان و مفسدان به چپاول بیت المال مشغولند!

نامه الکترونیک چاپ PDF

امروز به خانه جواد ترابی (متهم ردیف دوم پرونده پالیزدار)  یورش برده و ضمن تفتیش منزل، جواد را دستگیر کرده اند، جواد مگر چه کرده بود؟ جز این که به دعوت نمایندگان مجلس، به عنوان کارشناس تحقیق و تفحص از قوه قضاییه وظیفه اش را انجام داده بود!

وقتی جواد ترابی را - که کارمند تحقیق و تفحص بوده - به زندان می برند تا مفسدان و کسانی که پرونده شان بررسی شده آسوده باشند، می خواهید رقم اختلاس بزرگ نشود؟ اگر در پرونده های جواد ترابی سخن از تخلف چند ده میلیونی و صد میلیونی بود، با محکومیت پالیزدار و تیم تحقیق و تفحص مجلس، کار به اختلاس سی هزار میلیارد ریالی رسید و دیر نیست که تخلفات هزار هزار میلیاردی هم گزارش شود!!

سئوال دیگر مردم این است که کارمند تحقیق و تفحص را به حبس می برید، چرا نمایندگان مجلس ( خانم آجورلو و آقای کامران) که در همین پرونده محکومیت دارند را به زندان نمی برید؟  رئیس مجلس اجازه ابلاغ حکم دادگاه را به نمایندگان نمی دهد! حتی نمایندگان در جلسه دادگاه حضور پیدا نکرده اند و رای غیابی صادر شده است و رای محکومیت نمایندگان را از همه پنهان می کنند!

33 سال پیش با شعار برابری برادری انقلاب کردیم، اما امروز می بینیم که بعضی ها برابرترند!! و کارمند تحت امرشان در زندان است و آمران در مجلس مقدمات انتخابات بعدی را مهیا می کنند!!

1390/6/29   مهدی خزعلی

افزودن نظر


Joomlart