جمعه, 04 خرداد 1397

استقامت سمیه زیر تازیانه بت پرستان ...

نامه الکترونیک چاپ PDF

استقامت سمیه زیر تازیانه بت پرستان، اسلام را پیروز کرد، هر چند یاسر و سمیه زیر شکنجه جان باختند، اما دیری نپایید که عمار یاسر فاتحانه پا در مسجد الحرام گذاشت و علی (علیه السلام) بت های دروغین را واژگون کرد و همگان فهمیدند که از این بتها کاری ساخته نیست! ، آن روز ابوسفیان با خواری و ذلت به نزد رسول خدا( صلواة الله علیه و آله) آمد و امان خواست و رسول رحمت، خانه ابوسفیان را امن اعلام کرد!

امروز بت پرستان سمیه را شلاق می زنند و دیری نمی پاید که بتها را سرنگون خواهیم کرد و به همگان نشان خواهیم داد که از این بتها کاری ساخته نیست، اما می ترسم از روزی که امان دهیم و مردم خشمگین برات ما را نخوانند و با آل بوسفیان آن کنند که آنها با ما کردند!

دیروز با سمیه توحید لو تماس گرفتم، به او گفتم:" حضور تو در میان این مردم ستمدیده باعث حفظ ایمان جوانان است" چون سمیه تازیانه را در راه دوست تحمل می کند، او با خدای خویش پیمان دارد و یقین دارم او زیر تازیانه با زهرا (سلام الله علیها) درد دل می کرده است، او حجتی است تا ما را دین گریز و دین ستیز نخوانند.

برایش ایمیلی زدم و پاسخی دریافت کردم که تقدیمتان می نمایم:

1390/6/29   مهدی خزعلی

.......................................................................................

ایمیل من:

با سلام و اهدای تحیت
استواری شما بتها را خرد خواهد کرد، ضربه های تازیانه ای که جسمت را نوازش کرد، بر پیکر بت و بتگران فرود خواهد آمد، باز هم ندای توحید طنین انداز خواهد شد، ای کاش در تازیانه هایت شریک بودم، این درد مشترکی است که با هم درمان خواهد شد، اندکی صبر
مهدی خزعلی

...................................................................................

پاسخ سرکار خانم سمیه توحیدلو:

با سلام و تشکر از تماس شما
و پوزش از دیرکرد

آنچه نوشتید تنهااز لطف شما بر می خیزد، وگرنه در این راه بسیار بوده اند و هستند کسانی که چراغ راهند و هزینه های بالاتر و والاتری را در راه اینده ایران داده اند . کوچک همه آنها هستم و از لطف شما سپاسگزارم

سمیه توحیدلو

.....................................................................................

 

افزودن نظر


Joomlart