جمعه, 31 فروردين 1397

اسرائیل رفتنی است اگر احمدی نژاد بگذارد!

نامه الکترونیک چاپ PDF

تردید داشتم بنویسم یا نه! امروز روز قدس است، روزی که به پیشنهاد دکتر ابراهیم یزدی و دعوت امام (ره) شکل و خیلی زود مورد استقبال مردم فلسطین و کشورهای اسلامی قرار گرفت!  اسرائیل همه ساله با روز قدس مشکل داشت!  اعتراضات مدنی روز قدس به قیام انتفاضه منجر شد و انتفاضه به مذاکرات نوار غزه انجامید که پس از سالیان دراز فلسطینیان جا پایی برای ادامه مبارزه و تلاش برای اجتماع شان تا روز آزادی قدس بیابند.

هزینه اسرائیل برای غرب و امریکا و حتی قوم یهود توجیه نداشت، باید در تئوری نظم نوین جهانی به فکر تغییر بود، آمریکا با شعار تغییر، حتی برای اولین بار رنگ پوست و نژاد و تبار رئیس جمهورش را تغییر داد، تا بتواند از چهره استعمارگر و جنگ طلب به چهره آزادی خواه و دموکراسی طلب درآید!

در نظام جدید، جنگ آمریکا برای منافع ملی تعریف نمی شود، او با حمایت بین المللی، از آزادی ملل و دموکراسی دفاع خواهد کرد، در یک تغییر 180 درجه ای، پس از یک تاریخ ننگین کشتار سرخپوستان و خرید و فروش سیاهان و به بردگی کشاندن انسانها، پس  از تاریخ سراسر ظلم و ستم و تجاوز و تبعیض نژادی، فهمیده است که دیگر دوران برده داری و استعمارگری و دخالت در امور داخلی کشورهای به پایان رسیده است، او فهمیده است که هم پیمان شدن با دیکتاتورها، چهره ای زشت و منفور از او ساخته است، با شعار "تغییر" وارد فصل نوینی در سیاست خارجی خود می شود، او برای اِعمال سیاست جدید، از یک سیاه کنیایی تبار مسلمان زاده بهره می گیرد، باید از حمایت اسرائیل دست برداشت، باید در کشورهای عربی هم پیمانان لیبرال و دموکرات را جایگزین مستبدین کرد، این تغییر، هزینه آنها را کم می کند و از انزجار ملت ها می کاهد!

دیگر حنای اسرائیل رنگی ندارد، دوره تبعیض نژادی گذشته است، دیر یا زود به سرنوشت آفریقای جنوبی مبتلا خواهد شد، اما اگر این غده سرطانی - اسرائیل - برود، با کدام بهانه انبارهای اسلحه را با پول نفت اعراب عوض کنند؟

باید یک ترس عمیق در میان عربها انداخت، قبل از دومینوی فرو پاشی و بازی دموکراسی در خاورمیانه، باید به اقتصادمان رونقی دهیم، بدهی آمریکا نجومی شده است، یک خانه تکانی در خاور میانه می تواند بخشی از معضلات مالی را حل کند، در مرحله بعدی فکری هم برای اسرائیل می کنیم، دیگر نیازی نیست با هزینه ما، اعراب را دوشید، می توان با هزینه ایرانی ها، همان ترس را برای اعراب ایجاد کرد!

به یک باره دو نفر اسرائیلی ربوده می شوند - چه کسانی پشت این ماجرا بودند؟ بماند! -  اسرائیل حمله به لبنان را آغاز می کند، در جنگ 33 روزه تمام زیرساختهای لبنان مورد حمله هوایی اسرائیل قرار می گیرد،  شهدای زیادی تقدیم می شود، و حزب الله هم مردانه می ایستد و چندین موشک به شهرهای اسرائیل اصابت می کند، حجم خسارات و کشته ها قابل قیاس نیست، اما اسرائیل که در جنگ 6 روزه تمامی عرب متحد با جمال عبدالناصر را ( مصر و سوریه و اردن و عراق و عربستان و قطر و یمن و کویت و عمان و شیخ نشین ها و ....) با شکستی سهمگین روانه خانه هایشان می کند، اینبار فریاد سر می دهد که ما از چند موشک حزب الله شکست خوردیم! حزب الله پیش قراول سپاه ایران و سید حسن نصرالله سربازی برای ایران است، عربها ببینید؛ ایران چقدر قوی شده است که پیش قراولان او به تنهایی شاخ غولی را شکستند که همه شما از او شکست خوردید!

حال سه هدف لابی صهیونیست ها تامین شد:

1- اعراب مسابقه خرید تسلیحات از غرب را از سر گرفتند و در این رکود، کار و بار کارخانجات اسلحه سازی آمریکا رونق گرفت.

2 - جنگ اعراب و اسرائیل را به جنگ ایران و اسرائیل بدل کردند و متاسفانه بسیاری از اعراب خطر ایران را بیش از اسرائیل می دانستند و یا حد اقل با خودشان می گفتند: " ز هر طرف که شود کشته سود اسلام است"  پس اعراب پشت فلسطینیان را خالی کردند تا جایی که در جنگ 22 روزه غزه، برای اولین بار در طول حیات نامشروع اسرائیل، یک عرب پشت فلسطینیان نماند!  و بار این جنگ بر دوش حماس بود و ایران!

3 - اسرائیل در داخل مشکلات زیادی داشت، مردمی که از اقصی نقاط دنیا به سرزمین موعود آمده بودند، انگیزه ای برای ادامه این حیات پر ماجرا نداشتند، با بزرگنمایی دشمنی فرضی - ایران - که بعد جغرافیایی مانع از آسیب رسانی جدی او می شود، می توانستند، باز برای مدتی مردم را توجیه و همراه سازند و صد البته اجازه همنوایی با دشمن فرضی را از آنها سلب نمایند!

در حال حاضر، لولوی اعراب برای فروش تسلیحات، ایران است، و دشمن فرضی برای وحدت یهودیان مهاجر به سرزمین اشغالی، ایران است، به برکت ندانم کاری همین رئیس دولت که می خواهد امروز سخنران روز قدس باشد، برای اولین بار ایران به نفع رژیم اشغالگر قدس در شورای امنیت محکوم شد!

دوستان؛ کافی است، این آقا قدری سکوت کند، و ما پایمان را از مسئله این رژیم نژاد پرست و غاصب کنار بکشیم، یقین بدانید، خیلی سریعتر مذاکرات فلسطینیان و اشغالگران به نتایجی خواهد رسید که زمینه ساز فتح مکه! و سقوط رژیم نژاد پرست اسرائیل خواهد شد، آنهم با اقدامات مدنی!، مثل آفریقای جنوبی!

اما جناح حاکم - برای ادامه حیات - نیاز عجیبی به یک دشمن فرضی دارد ، خوب منعی ندارد، بیایید دست از مداخله بی مورد در مسئله ملت مظلوم فلسطین بردارید تا این مظلومان کمی زودتر سر و سامان گیرند!  اگر نیاز به دشمن فرضی دارید، همین بورکینا فاسو و جزیره سنت وینسنت کافی است، ما هم برایتان تبلیغات می کنیم که مثلاً بورکینا فاسو ایران را به حمله اتمی تهدید کرد! و هر از گاهی هم خبر از دستگیری یک جاسوس از امپراطوری سنت وینسنت منتشر می کنیم، نام " ساسو" را هم برای " سازمان اطلاعات سنت وینسنت" برمی گزینیم. یک سریال هم از اعترافات جاسوسان "ساسو" می سازیم!

آقایان عزیز؛ آزرده نشوید، این یک تحلیل است، مطمئن باشید بسیاری از مردم جهان اینگونه فکر می کنند، نه آنگونه که شما تبلیغ می کنید، پس اندیشه را با اندیشه پاسخ دهید نا با چماق! من یکی از کسانی هستم که اینگونه فکر می کنم و معتقدم احمدی نژاد موجب بقای رژیم اشغالگر قدس و آوارگی ملت مظلوم فلسطین شد! امروزه اعتراضات مدنی و دیپلماتیک ( نظیر کار اردوغان) برای مردم فلسطین کارسازتر است!

والسلام علی من اتبع الهدی

مهدی خزعلی

90/6/4 روز قدس

افزودن نظر


Joomlart