جمعه, 04 خرداد 1397

فردا به دادسرا می روم!

نامه الکترونیک چاپ PDF

فردا به شعبه چهارم دادسرای فرهنگ و رسانه (میدان ارک ) می روم، باید پاسخگوی سه اتهام باشم! یکی از دیگری بی پایه و اساس تر!

نخست؛ شکایت محمود احمدی نژاد از حقیر است به اتهام " اهانت به رئیس جمهور!" در مقاله ای که حراج ماشین و کاپشن او را به نقد نشسته بودم، آنروز از سازمان بازرسی کل کشور خواستم که پشت پرده این مزایده را کشف کند! امروز همه می دانند و رسوایی مزایده خودرو بقدری بالا گرفته است که در سایتهای خودشان(نظیر فارس نیوز) می نویسند که مزایده صوری بوده است! پشت پرده خریدار هم برای مردم روشن شده است، در واقع این آقای احمدی نژاد است که باید محاکمه شود، نه من!

دوم؛ اعلام جرم دادستان علیه اینجانب مبنی بر اهانت به آقای مهدوی کنی است، او در اعلام جرم نوشته است:" رئیس خبرگان رهبری!"  هر چند وقتی مقاله " آقازاده هتاک آیت الله مهدوی کنی" را می نوشتم، او هنوز رئیس نشده بود و عطف به ماسبق نمی شود! اما من هیچ اهانتی نکرده ام و این آقازاده بوده است که در مجلس اربعین حسینی مرا به دلیل مهمان کردن شیخ اصلاحات کروبی در منزلمان، آمریکایی خواند و سپس در مجلس امام حسین ناسزای ناموسی نثارم کردند! من فقط قدری از خاطرات نوشتم و گذشته ایشان را بیان کردم، اهانتی در کار نبوده است! اینجا هم من باید شاکی باشم نه حضرت آقا و آقازاده!

سوم؛ که هنوز پرده برداری نشده است! می گویند دستگاه امنیت شکایت کرده است! نمی دانم چه عرض کنم، موضوع بدیعی است، یعنی وزارت اطلاعات شاکی من است؟ بحق چیزهای نشنیده!

علی ای حال؛ من در شعبه 28 دادگاه انقلاب ( نزد قاضی مقیسه ) پرونده مفتوحی با 8 اتهام دارم، که بحمدلله اهانت به زید و عمرو و حسن و حسین و تقی و نقی در آن یافت می شود، در همان پرونده واهی - که یک مستند محکمه پسند ندارد- در سال 88 با قرار کفالت بیست میلیون ریالی آزاد شدم و با همان اتهامات - با حذف سه اتهام - در سال 89 با قرار وثیقه دومیلیارد ریالی آزاد شدم ( قرار نا متناسب) و مدتی بعد قرار ممنوع الخروجی هم به آن افزوده شد! اتفاقاً در همان پرونده در دست رسیدگی اتهام " اهانت به رئیس جمهور" در ردیف 2 قرار دارد! آنجا مدعی العموم اعلام جرم کرده و اینجا مشارٌالیه خود شکایت کرده است! بدیهی است که این شکایات هم باید ضم همان پرونده شده و رسیدگی شود، عرف دادسراهای ما برای اتهام " توهین" صدور "قرار التزام" است، بخصوص که متهم شناخته شده و دارای تحصیلات عالی باشد، امکان ندارد قرار بالاتری صادر نمایند! صدور قرار بالاتر برای " اتهام توهین" نشان فشارهای سیاسی آقا و آقازاده است!

امیدوارم فردا با استقلال قضایی با مسئله برخورد شود، بدیهی است اگر بی طرفی و عدالت را در رسیدگی قضایی مشاهده ننمایم، در مقابل ظلم و ستم و تعدی ساکت نخواهم نشست! قاضی بنی حسینی معتقد است که قاضی مستقلی است و زیر فشار نمی رود، باید دید راست می گویدیا نه! " خوش بود گر محک تجربه آید به میان "

باور من این است که فشارهای زیادی از بالا بالاها در جریان است برای ......

روزهای سختی را گذراندیم، مراجعه لباس شخصی ها که حتی به خود اجازه دادند بدون ارائه حکم تا آبدارخانه محل کار همسرم را وارسی نمایند و تهدیدات تلفنی و .....

خوب، با همه دوستان خداحافظی می کنم تا فردا، اگر  بازگشتم که حکایت فردا را برایتان خواهم نوشت و اگر ماندگار شدم، بدانید که در سنگری دیگر  در کنار شما هستم، من سلول انفرادی را سنگری چون سنگر  خیبر می دانم.

خدانگهدار، سرافراز و سبز باشید

1390/4/21    مهدی خزعلی

افزودن نظر


Joomlart