جمعه, 04 خرداد 1397

آش نذری احمدی نژاد!

نامه الکترونیک چاپ PDF

آش نذری احمدی نژاد از بودجه شهرداری کارسازتر از وعده پنجاه تومانی کروبی افتاد، از قديم گفته‌اند: « سرکه نقد به از حلوای نسيه»، دوران کوتاه شهرداری يک آبادگر جوان بيش از آنچه به زيرساخت ها و توسعه شهری توجه شود، به تلاش عوام فريبانه و نمایش برای آماده سازی بستر انتخابات رياست جمهوری و فتح قوه مجريه به عنوان سومين پايگاه قدرت و يکدست‌سازی ساختار قدرت پرداخته شد.

مردم ديگ‌های آش نذری شهرداری را فراموش نکرده‌اند!، هياًت‌های مذهبی با کدام مجوز از شهرداری کمک مالی و جنسی دريافت نموده‌اند؟ مبالغی که براي ائمه جماعات مساجد توسط شهردار تهران ارسال می شد - و برخي از ائمه جماعات آزاد و مستقل از پذيرش آن خودداري کردند- با اجازه کدام مرجع قانونی بوده است. آيا جز براي جلب آرای مؤمنين و متدينين بوده است و باز اضافه مي‌شود وام‌هاي ازدواج که در سازو کار و بودجه بندی شهرداری نمي‌گنجد و بدون مجوز انجام مي‌شود و صدالبته براي جلب آراي مردم عملي زيبا، خداپسندانه و مردم پسند است و مي‌تواند به فيلم‌هاي تبليغاتي تبديل شود، هرچند زباله برخي مناطق تهران را بردارد و چاله‌هاي تهران هرروز حادثه و خسارت بيافريند! همه مردم ايران که چاله‌هاي تهران را نمی بينند، اما فيلم تبليغاتی و پوشش خبری وام ازدواج براي رياست جمهوری کارسازتر است.

اکثر اين هزينه‌های ميلياردی بدون مصوبه شورای شهر بوده است و حتی مورد اعتراض – شوراي شهر نيز واقع شده است، دراين شيوه دو عارضه است: 1- عملکرد خودسرانه شهردار تهران  2- ساز وکار تبليغاتي بجای اصلاح زير ساخت‌ها، براي عوام فريبی.

اگر اين سازوکار تبليغاتي و جلب رضايت ظاهري مردم به دولت رسوخ کند، هر وزارتخانه ديگ آشی مي‌گذارد، تا رای مردم را برای دور دوم رياست جمهوري جلب کند، و باج‌دهی و هزينه‌های نمايشی جای اصلاح زيرساختها را می گيرد.

خدايش رحمت کند شيخ فضل‌الله نوري را که فرمود: «مشروطه‌اي که از ديگ پلوی سفارت انگليس بياید بدرد نمی خورد.» آقای احمدی نژاد، رايي که از ديگ آش شهرداری بيايد به چه کار آيد، امروز نظام جمهوري اسلامی نيازمند زيرساختهای مستحکم و قوی است، بايد برای زيرساختها برنامه‌ريزی و تلاش کرد و از عوام فريبی و تظاهر به خدمت پرهيز کرد.

وما علينا الا البلاغ

دکتر مهدي خزعلي

1384/3/28

***  برگی از سایت هک شده قبل  ***

افزودن نظر


Joomlart