پنجشنبه, 03 خرداد 1397

هرگز با کسی که مرکبش را بشکه ای می خرد مبارزه نکن

نامه الکترونیک چاپ PDF

امروز وکیلم ( آقای هادی ارمغان) به دادستانی مراجعه کرد تا علت برخورد های تند و غیر عادی روزهای اخیر را جویا شود، آقای بازپرس خیلی عصبانی بوده  و خبر از پروندۀ جدیدی داده است که هنوز برایم احضاریه نفرستاده اند!

بعد از احمدی نژاد و مهدوی کنی، نمی دانم باید منتظر شکایت کدام یک از مسئولین محترم بود، بهتر است همه مسئولین جمیعاً یک شکوائیه تنظیم و کار این ولد ناخلف را یکسره کنند، با تعبیری که بازپرس قبل فرمودند - که بعضی مسئولین آنقدر جلیل القدر هستند که حتی سکوت ما اهانت به حضرات است - من معتقدم که همه حضرات یکجا طرح شکایت فرمایند که هم وقت قوه غذائیه! کمتر گرفته شود و هم ما کارمان یکسره شود و هر روز به بهانه ای راهی دادگاه نشویم!

ما که گردنمان از مو باریکتر است و بازوی تبربدستان شما از پای پیل کلفت تر، منتظر چه هستید! بسم الله

خبرهایش می رسد که چه کسانی داد و بیداد راه انداخته و دادگاه و دادسرا را تحت فشار قرار داده اند که چرا با فلانی برخورد نمی کنید، چرا هنوز می نویسد، چرا مصاحبه می کند! نگران نباشید، نوبت شما هم می رسد، برای شما هم دارم! خوب هم دارم، بگذارید فعلاً با همین رجال علیهم السلام دست و پنجه نرم کنم، البته من مثل هاشمی نیستم، صبر او را هم ندارم، من در جمع مطالب و حقایق از این اشباه الرجال کوتاهی نخواهم کرد. شک نکنید، بازنده این جنگ شمایید، حتی اگر سالهای متمادی مرا حبس کنید.

یک ضرب المثل انگلیسی می گوید: " هرگز با کسی که مرکبش را بشکه ای می خرد مبارزه نکن! "

90/3/25   مهدی خزعلی

افزودن نظر


Joomlart