يكشنبه, 03 تیر 1397

احمدی نژاد در بیان آیت الله خزعلی / از گذشته تا حال

نامه الکترونیک چاپ PDF

*این سخنان معظم له  از سال 84 تا 90 در باره احمدی نژاداست، دوستان عزیز می توانند مواردی که از قلم افتاده است را اضافه کنند.

04/05/84

خزعلي در مورد تركيب آتي كابينه، افزود: آقاي احمدي‌نژاد هركسي را كه صالح باشد و صالح ببيند، انتخاب خواهد كرد. وي پايبند به مردم نه احزاب و دسته و گروه‌. مي‌خواهد وحدت و همدلي ايجاد كند.

وي ادامه داد: احمدي‌نژاد بسيجي و دلداده‌ي اسلام است و به تشريفات اعتنايي ندارد. مقداري از اين بدبختي‌هاي ما ناشي از تشريفات است. زندگي ايشان مانند زندگي امام(ره) است، لذا من گفتم كه با انتخاب ايشان انقلاب دوم در راستاي انقلاب اول را برگزار كرديم .

04/05/84

خزعلي گفت: ايشان داراي ايمان زيادي هستند و خود مي‌دانند كه چه كساني را در كابينه انتخاب كنند، احتياجي به سفارش ندارند، حتي او يك بازاري را كه مناسب و شايسته باشد، انتخاب مي‌كند.

15/07/84

آیت الله خزعلی در باره احمدی نژاد: " این مرد یک فرشته است"

15/07/84

آيت‌الله خزعلی با بيان اين‌كه نتيجه‌ی نهمين دوره‌ی انتخابات رياست‌جمهوری مرهون تلاش روحانيت است از آن به عنوان انقلاب دوم نام برد.

15/07/84

خزعلی: آقای احمدي‌نژاد با تمام نيرو وارد صحنه شده و مي‌خواهد ساده و خاكي‌منش در محور محبت و عدالت به مردم خدمت كند

20/06/85

آیت الله خزعلی: من لبهای احمدي نژاد را بوسيدم چرا که نام حضرت ولي عصر (عج) را در کشور شيطان بزرگ جاري کرد

04/09/86

ویکیپدیا: ابوالقاسم خزعلی در کنارمصباح یزدی از حامیان جدی احمدی نژاد در میان روحانیون به شمار می‌رود. وی معتقد است که احمدی نژاد را خدا آورده است.

04/09/86

خزعلی: خدا احمدی نژاد را آورد!

28/09/87

آیت‌الله خزعلی:در آن جلسه من به اعضای هیات دولت گفتم که دوره بعد هم شما برنده هستید. ـ من از خدا می‌خواهم که این مرد کوشنده‌ شبانه‌روز؛ یعنی رییس‌جمهور محترم را تأیید فرماید.

03/10/87

آیت الله خزعلی: رییس‌جمهور كشورمان حقوق ریاست‌جمهوری برای سفر نمی‌گیرد و حتی ناهار خود را نیز از منزل می‌آورد.

07/10/87

آیت الله خزعلی: قطعاً به احمدی نژاد رای خواهم داد

04/12/87

آیت الله خزعلی : من شانه‌های احمدی نژاد را می‌بوسم.

04/12/87

رییس بنیاد غدیر گفت: «وقتی مرد فعال و پرکاری مانند احمدی نژاد روی کار آمده است ، همه باید دست او را بگیرند»

10/12/87

آیت الله خزعلی اضافه كرده است: «من 80 و چند سال عمر دارم و رگهای سیاست را به خوبی می‌دانم طی این مدت مردی به عظمت و با صلابت‌تر از آقای احمدی نژاد را ندیده‌ام و سراغ ندارم.

24/12/87

آيت الله خزعلي: يا احمدي نژادي شويد يا كنار برويد

13/03/88

آیت الله خزعلی گفت:  آیت‌الله مکارم شیرازی و آیت‌الله صافی گلپایگانی به بنده گفتند که به دکتر احمدی‌نژاد رای می‌دهند."

16/03/88

آیت الله خزعلی: رهبر انقلاب 103 بار از دولت تمجید کرده اند.  کسی که پای صندوق رای نیاید و یا به غیر از محمود احمدی نژاد رای دهد، به دوم خردادی ها، مشارکتی ها و منافقین یاری رسانده است.

خزعلی ادامه داد: احمدی‌نژاد فردی است که در برابر مخالفین، در برابر آمریکا و انگلیس، نهضت آزادی و ملی گراها و منحرفین ایستاد و به واقع کارهای این مرد شگفت آور است، بطوری که ۴ سال کارهای وی و دولتش برابر کارهایی است که در مدت ۲۰ سال انجام شده است.

16/03/88

خزعلی اخمدی نژاد را مالک اشتر علی خواند

19/03/88

آیت الله خزعلی: از ناحیه امام زمان برایم پیغامی آمده که مکلف هستم از احمدی نژاد حمایت کنم.

19/03/88

آیت الله خزعلی: فاطمه زهرا (س) به خواب یکی از اولیاء آمده و فرموده که پسرم (رهبری) و احمدی نژاد را حمایت کنید.

03/05/88

آیت الله خزعلی تصریح کرد: آنهایی که در اتفاقات پس از انتخابات دارند ولایت فقیه را تضعیف می کنند بدانند که این یک گناه نابخشودنی است  وی افزود: من در جریان انتخابات هر جا که نشستم از احمدی نژاد تعریف کردم اما انتخاب مشایی یک اشتباه بود.

04/05/88

آیت الله خزعلی: احمدی نژاد جواب تلفنم را نداد

09/06/88

رییس بنیاد بین المللی غدیر گفت: دشمنان داخلی و خارجی برای عدم موفقیت دکتر احمدی نژاد در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هم قسم شده بودند.

11/09/88

رییس‌جمهور در آستانه عید سعید غدیر، نشان درجه یک خدمت را به آیت‌الله ابوالقاسم خزعلی اعطا کرد.

29/08/89

دبير کل بنياد بين المللي غدير در مراسم نماز جمعه تهران در توصيه‌اي به رئيس جمهور از وي خواست که مراقب اطرافيان خود باشد.  وی افزود : من علاقه شديدي به رئيس‌جمهور دارم و دعا مي‌کنم، اما دلسوزاني هستند که براساس روايات و فرموده‌هاي امام علي(ع) به شما مي‌گويند مراقب آنهايي که به شما نزديک مي‌شوند باشيد.

31/01/90

عضو مجلس خبرگان رهبری به حضور جریان انحرافی و نفوذی در دولت اشاره کرد و گفت: احمدی‌نژاد و همه مسئولان باید از دستور مقام معظم رهبری پیروی کنند و جلوی نفوذ جریان انحرافی را در دولت بگیرند. وی بر همین اساس به حضور جریان انحرافی و نفوذی در دولت اشاره و تصریح ‌کرد: آقای احمدی‌نژاد نباید اجازه دهد که نفوذی‌ها بر وی تأثیر گذاشته و فرصت چنین برنامه‌ها و اقداماتی را داشته باشند.

31/01/90

هشدار آیت الله خزعلی به احمدی نژاد : وقتي رهبر معظم انقلاب دستور داده‌اند، هيچ كس حق تخلف از نظر ايشان را ندارد

31/01/90

آیت الله خزعلی : احمدی نژاد مراقب باشد !

07/02/90

یک نماینده شاخص اصولگرا :  به احتمال زیاد ظرف چند روز آینده آیت الله خوشوقت و آیت الله خزعلی با رییس جمهور دیدار خواهند کرد. / هنگام قهر و خانه نشینی احمدی نژاد

15/02/90

آیت الله خزعلی: ایران یک خاک است، آیا خاک مزیت و مکتب دارد؟ وی با انتقاد از طرح مکتب ایرانی در کشور گفت: اگر کسی بخواهد مکتبی در مقابل بیاورد، اشتباه است. مکتب ایرانی یعنی چه؟ کوروش و هخامنش و جشن بزرگ نوروز یعنی چه؟

17/02/90

" بسيار خوب است كه دولت بعضي از افراد را كه قصد نفوذ در بدنه دولت را دارند، شناسايي كرده و جلوي آنان را بگيرد. "

17/02/90

خزعلی: اگر کسی 40 میلیون رای هم بیاورد اما ولی فقیه آن را تنفیذ نکند، رایش اعتباری ندارد.

26/02/90

احمد خاتمی: وقتی آیت‌الله خزعلی، پیرمرد حدود ۸۵ ساله، احساس نگرانی می‌کند، جای تأمّل دارد و جناب رئیس‌جمهور حداقل باید این احتمال را بدهند که این جماعتی که از ایشان حمایت کردند، خیرخواه ایشان هستند.

07/02/90

یک نماینده شاخص اصولگرا :  به احتمال زیاد ظرف چند روز آینده آیت الله خوشوقت و آیت الله خزعلی با رییس جمهور دیدار خواهند کرد. / هنگام قهر و خانه نشینی احمدی نژاد

 

 

افزودن نظر


Joomlart