شنبه, 01 ارديبهشت 1397

جهان نیوز و نشر اکاذیب برای فرزندان رهبری!

نامه الکترونیک چاپ PDF

امروز یکی از دوستان روحانی تماس گرفت و گفت: " جهان نیوز را خوانده ای؟ نوشته است که دو تن از فرزندان رهبری 8 سال در جبهه بوده اند! " می دانی کدام یک 8 سال جبهه بوده است؟

عرض کردم:

میثم آقا که متولد 1357 است و وقتی جنگ شروع شد در قنداق بوده است!

آقا مسعود( محسن آقا) هم که متولد 1352 است و وقتی جنگ شد فقط 6 سال سن داشته است!

آقا مجتبی متولد 1348 است و در ابتدای جنگ 10 ساله بوده است، آخر جنگ 18 ساله بوده است و سری به جبهه و گردان حبیب لشگر محمد رسول الله زده است، اما خاطراتی از حضور در عملیات و شب های عملیات او نشنیده ام، بیشتر حضور در قرارگاه و پادگان دوکوهه را خبر دارم!

آقا مصطفی هم که فرزند ارشد رهبری است، متولد 1344 است و هم سن و همکلاس ما بود، من برای حضور در جبهه شناسنامه خود را دستکاری کرده و دو سال بزرگتر کردم، در سالی هم که ایشان تا پادگان آموزشی امام حسین علیه السلام آمد، به دلیل سینه پهلو و بیماری از پادگان رفت و به جبهه نیامد.

می بینید که عملاً سن هیچ یک از فرزندان رهبری به هشت سال حضور در جبهه نمی خورد، حال جهان نیوز با انتشار چنین دروغی، قصد خدمت دارد یا خیانت ؟! من بر این باورم که حامیان و دوستان نادان بیش از دشمنان ضربه می زنند، این کار جهان نیوز، همۀ کمالات و خوبی ها را هم زیر سئوال می برد!

90/2/22   مهدی خزعلی

متن خبر صفحه اول جهان نیوز:

"معظم‌له اکنون دارای ۶ فرزند هستند و نام خانوادگی همسر ایشان«خجسته» است، نام دختران‌شان بشری و هدی است و دو تن از فرزندان پسر ایشان ۸ سال در جبهه‌های جنگ ایران و عراق حضور داشتند."

افزودن نظر


Joomlart