يكشنبه, 06 خرداد 1397

ماجرای هویت و معاون وزیر ارشاد

نامه الکترونیک چاپ PDF

نمی خواستم این قصه را بگویم، این بار سنگین را 14 سال به دوش کشیدم تا نامی از کسی نبرده باشم، اما وقتی ظلمی بر من روا می شود، می توانم خود را مصداق آیه شریفه بدانم، حق جل و علا فرمود: " لا یحب الله الجهر بالسوء من القول الا من ظلم" " خداوند دوست ندارد بدیها علنی شود مگر کسی که به او ظلم شده است" اینجاست که باید فریاد کرد ، باید ظالم را رسوا کرد و همه جا جار زد، بدگویی و بدزبانی فقط و فقط برای مظلوم در حق ظالم جایز است! این هفته در محضر یکی از مراجع تقلید بودم، همین سئوال مطرح شد و معظم له سه بار این آیه را تلاوت فرمودند و تاکید بر جواز فریاد مظلوم داشتند!

خرده نگیرید که چرا تا کنون نگفتی، اولاً او کاره ای نبود و موثر در کارها نبود، ثانیاً باید ظلمی به من می کرد و آغازگر جنگ می شد تا خود را مشمول این آیه بدانم،  ثالثاً  امیر مومنان علی علیه السلام، هرگز آغازگر جنگ نبود، همیشه منتظر می ماند تا دشمن تیر نخست را پرتاب کند و ما نیز شیعه علی علیه السلام هستیم.

اما بعد، بهمن دری کیست؟  رابطه او با هویت چیست؟  از کجا به کجا رسیده است؟  آیا صلاحیت معاونت وزیر ارشاد بودن را دارد؟ آشنایی من با او از کی و کجاست؟

افزودن نظر


Joomlart