دوشنبه, 28 خرداد 1397

نامه موسسه حیان به وزیر ارشاد

نامه الکترونیک چاپ PDF

وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی

با سلام و اهدای تحیّت؛

احتراماً به استحضار می رساند، سالهاست که من غیر حق موسسه فرهنگی انتشاراتی حیان از نمایشگاه های استانی محروم شده است، سال گذشته نیز از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران محروم شد و حتی به دستور مقامات امنیتی اجازه تبلیغ کتاب های پزشکی حیان را از رادیو نمایشگاه نداشتیم!، امسال نیز ما را از حضور در نمایشگاه محروم کرده اند، بعد از انتخابات سال 88 مجوز کتاب های پزشکی حیان نیز متوقف شده و نشریات پزشکی هم لغو امتیاز شده است.  هیچ کس پاسخگو نیست، نامه های متعدد به حضرتعالی و معاونت شما همواره بدون پاسخ مانده است!

اینها از حقوق مکتسبه است و محرومیت و منع از این حقوق نیازمند دستور قضایی است،  ممانعت از حق جرم و قابل پیگرد است، مراتب را جهت اتمام حجت تقدیم می دارم و حق پیگیری قانونی را برای خود محفوظ می دانم، می دانید که بابت این محرومیت از حقوق قانونی خسارات هنگفتی به موسسه ها وارد شده است که دولت اسلامی موظف به جبران می باشد.

امیدوارم این مشکلات به دست حضرتعالی حل شود، من شما را فردی فرهنگی  دانسته و حساب شما را از زیر مجموعه جدا می دانم، قطعاً شما با عملکرد امثال رامین و دری موافق نیستید، اگر مایل بودید این آقایان را بهتر بشناسید، حضوری عرض خواهم کرد. والسلام.

و ما علینا الا البلاغ

مدیر مسئول موسسه فرهنگی انتشاراتی حیان

مدیر مسئول نشریه کتابشناسی علوم پزشکی

مدیر مسئول نشریه کتاب سفید

دکتر مهدی خزعلی

90/2/7

افزودن نظر


Joomlart